Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is utáljátok, hogy vannak...

Ti is utáljátok, hogy vannak akik muszáj, hogy törődjenek veletek?

Figyelt kérdés

Már rég megöltem volna magam, ha nem lenne bennem egy minimális megfelelési kényszer. A kényszer oka pedig édesanyám. Ő az egyetlen, akit őszintén érdeklek és egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy hogyan ábrándíthatnám ki magamból, hogy végre nyugodtan tönkretehessem az életem.


17/F


2017. szept. 12. 16:49
 1/2 anonim ***** válasza:
9%

17 évesen milyen nagy problémákkal küzdöl, mik a szuicide hajlamod okai?


-túl sok a házid a suliban

-nincs barátnőd/barátaid

-nem kaptad meg anyukádtól a legújabb iPhone-t...? vagy mi a f#$@


kész hulladékgyüjtő lett ez a gyakori...

2017. szept. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 piriiiii ***** válasza:
34%

Tudod Te, milyen szar érzés az, ha az ember képtelen társas kapcsolatokat kialakítani? Az éppen elég, hogy elvegye az ember életkedvét. Ezenkívül rengeteg minden hathat egy 17 évesre. Szerintem nem kell 50-nek lenni ahhoz, hogy az embernek ne legyen életkedve. Sőt, azt mondom, hogy egy fiatalnak nehezebb is a "mai világban".

Egyébként az ilyen önsajnáltató dumákat én se szeretem. Tedd tönkre az életed, ha akarod. Hajrá. Ha annyira el lennél keseredve, az anyukád se érdekelne.

2017. szept. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!