Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen árván felnőni, vannak...

Milyen árván felnőni, vannak előnyei?

Figyelt kérdés

Elég sok árva lánnyal sodort össze az élet igazából nem tudom miért, de nekem most az utolsó nagyon elgondolkodtatott.


Igazából mindegyik komoly sérüléseket hordozott magában, és úgy vettem észre hogy öszintén képtelenek szeretni nem is tudják ugye miaz mert nem kaptak szeretet.


Az utolsó ilyen lány akivel dolgom volt szó szerint egy beteg személy. Szülők nélkül nőtt fel, nevelő szülei voltak de igazából azok is elutasitóak voltak vele igazából csak a pénz miatt vették ki.


Olyan szintü kóros szeret hiányban szenvedett ez a lány, hogy egy teljesen más szerethető képet mutatott magáról mint aki valójában, vagyis hát felépitett magának egy hamis ént aki nem is ő, hanem egy kitalált személy nagyon érdekes volt az egész. Ezt a lányt folyamatosan bántották egész élete során terrorizálták, és nem úgy viselkedik az emberekkel mint egy normális lény,nem is tudja hogyan kell inkább mint egy ragadozó. Igazából velem is ezt tette/tette volna ha hagyom végig manipulálni próbált a hamis énjével, ha első nőm lett volna tényleg szerintem meg is ölt volna a hazugságaival, amik igazából szerintem nem is igazán tudatossak voltak.


Elképesztő módon elfáradtam szük 2 hónap alatt, és még mindig azon vagyok hogy végre teljesen elfelejtsem. Egyáltalán nem sajnálom őszintén szólva, mert nagyon gonosz személyként viselkedik látszatra egy ilyen ember és tényleg mindenkit csak kihasznál, adni képtelen...szexben sem!


Viszont nem értem, hogy egy ilyen ember egyáltalán hogyan tudna mással élni.

Azért foglalkoztat a kérdés, mert tényleg kicsit szeretnék a másik oldalba is bele látni, mivel elég önző tipus vagyok elég sok mindent megkaptam a szüleimtől, vagyis igazából mindent ahhoz, hogy sikeres lehessek csak hát nem értékeltem/em nem igazán tudok neki örülni inkább mindig csak több kell.


Az ilyen személyek pont az ellenkezői az én személyiségemnek. Általában az szokott lenni, hogy ők rám irigyek én meg az árvákra...nagyon furcsa nem is értem, biztos van valami oka annak hogy árva lányokkal ismerkedem amúgy édesapám is árva volt...ő azt mondta, hogy nagyon kevesen tudják ezt feldolgozni egészségesen. Neki sikerült, de ő tényleg nagyon erős személyiség, és még igy is tud szeretni.



Valaki eltudná mondani milyen árván felnőni? Néha azt érzem komolyan, hogy talán arra lenne szükségem...kicsit mintha magamra találnák néha bennük. Viszont utálom is azért őket ahogy viselkednek :D nem értem..24f


2017. szept. 13. 22:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Hogyan próbált manipulálni? Milyen jelek utaltak erre?
2017. szept. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!