Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem akarok felnőni? Ti sem?

Nem akarok felnőni? Ti sem?

Figyelt kérdés

Én egy 19 éves lány vagyok és ahogy idősödöm egyre jobban azt érzem, hogy még nem akarok felnőni, pedig volt gyerekkorom. Szeretem a meséket és némelyiken ugyanúgy tudok nevetni mint 10 évvel ezelőtt, imádok állatkertbe járni és jobban örülök neki mint gyerekkoromban, imádom a vicces dolgokat, szeretek játszani, ha ismerősök kisebb gyerekeivel vagyok képes vagyok jobban élvezni a játékot szinte mint a gyerek és még sok ilyen dolog. Gyakran visszagondolok a gyerekkoromra, hogy mennyire jó volt. A párom is olyan mint egy nagy gyerek, ebben nagyon hasonlítunk. Ettől függetlenül tudunk felnőtt ember módjára viselkedni ha a helyzet úgy kívánja.

Ha lesznek gyerekeink akkor is szeretnék ilyen maradni. Gyerekkoromban én is jobban szerettem az olyan felnőttek társaságát akik tudtak néha gyerekként viselkedni.

Van még így ezzel valaki?


2016. aug. 12. 14:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Pán Péter szindróma
2016. aug. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%
15 éves lány vagyok, és ugyanez a helyzet!
2016. aug. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én se akarok, totál elveszettnek érzem magam a "felnőttek világában" pedig technikailag én is az vagyok:D Amúgy meg lehet tartani ezt a gyerek ént, eddig sikerült, remélem továbbra is sikerülni fog, de adóbevallást akkor is kell csinálnom, meg ügyeket intézni, meg számlákat fizetni, stb stb. Pedig örülnék ha ezt is ki lehetne kerülni, de sajnos nem megy:)
2016. aug. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!