Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek most kezdek felnőni?

Szerintetek most kezdek felnőni?

Figyelt kérdés

Én általában egy örök gyerek típus vagyok, meg későn érő... Jelenleg összejöttek a dolgok az életemben, voltam már jobb egészségi állapotban is, semmi komoly legalábbis még nem tudok komolyról, remélem nem is lesz... Csak ilyen megszédülések, ki is törtem emiatt a fogam, így most fogatlan is vagyok... Persze az se játék kivizsgálás alatt áll a dolog, csak úgy értem nincs áttétes rákom, szóval még nem kell temetni.


Na kérdés arra irányul hogy jelenleg olyan gondolataim vannak, hogy nem is magamat féltem, hanem hogy nem lehet velem semmi, mert én imádom a barátnőmet, és szeretnék majd egy gyerek is, ha majd eljutunk az életben olyan anyagi szintre. Sőt már nagyon szeretnék.


Én pedig nem voltam ilyen régebben, és ha véletlen lenne velem valami ezeket sokkal jobban sajnálnám, alapjáraton nem félnék a haláltól. Szerintetek lehet abban valami, hogy most kezdek felnőni és változik az értékrendem? Vagy csak szimplán meghülyültem?


27F


2017. jan. 17. 10:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Szimplán kezdesz felelőséget érezni mások iránt és a tetteidért.....ez egy jó dolog mert sok emberből hiányzik :)
2017. jan. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!