Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is észrevettétek már, hogy...

Ti is észrevettétek már, hogy az okosabb emberek szebbek és a butábbak pedig csúnyák?

Figyelt kérdés

Ha visszaemlékszek, hogy általános iskolából kik mentek szakmunkásképzőbe, hát pont az ilyen nyomott fejű proli gyerekek, gimibe pedig a szebbek. Egyetemen is rengeteg helyes pasit és szép nőt láttam, sokkal többet, mint mondjuk egy diszkóban. Most egy bankban dolgozom és a legtöbb kollégám vonzó, viszont egyetem alatt különböző gyárakban melóztam vagy éppen boltokban kasszáztam, és tele voltak tök undi emberekkel. :D


Szerintem azért van ez így, mert az intelligencia és a szépség is a genetikától függ, nyilván aki jobb génállománnyal rendelkezik, az helyes lesz és szép.


Én se és a barátnőim se azért járunk helyes pasival, mert csak a külső érdekelne, hanem mert fontos, hogy szellemileg egy szinten legyünk, és hát így alakult.


Amúgy itt van erről egy cikk is, találhatóak benne grafikonok is, amiket talán a kevésbé szebbek is el tudnak olvasni. :)


[link]


Az attraktív férfiaknak átlagosan 13,61 ponttal, míg az attraktív nőknek átlagosan 11,39 ponttal magasabb az IQ-juk, mint csúnyább társaiknak.


:)



2017. szept. 14. 14:53
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
45%
Igen. Peldaul sosem latok szep takaritonoket a plazakban, a fiatalok kozott sem, csak ilyen orkarcuakat, tipikus ures, ostoba tekintettel. Ellenben igen, a legtobb egyetemista es felelos pozicioban dolgozo ember szep es jokepu.
2017. szept. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
69%
Ezek szerint szép vagyok? :D
2017. szept. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
63%
Amúgy az egyetemi végzettség nem jelenti azt, hogy egy ember okos, mint ahogy az sem, hogy felelős pozícióban dolgozik...
2017. szept. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
65%
Még szerencse, hogy az intelligencia nem egyenlő az okossággal.
2017. szept. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
63%
Ejha! Ezt nem gondoltam volna. Szóval a szín egyes osztálytársnőim valójában tudósok?! :O Már bocsi,de én meg pont azt veszem észre,hogy a "szebb" emberek lusták és nagyképűek,merthát ők megtehetik. Talán pont ezért a legtöbb szép osztálytársnőm alszik az óráin és hétvégente szétidva magukat járkálnak farokról farokra... Hm. Igen. Ez az ész és intelligencia jele :D
2017. szept. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
16%
Abszolút!
2017. szept. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
55%

Egyes ,meny ki Ausztriàba ,rengeteg a fiatal ,csinos takarîtô nô.

n25

2017. szept. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
29%
5# Nekem is voltak gimi alatt olyan osztalytarsaim, akik ellogtak az orakat meg lazan vettek az egeszet, ok vegzos evben es erettsegire osszeszedtek magukat es mindenki bejutott arra az egyetemre, ahova akart, azota a legtobbjuk diplomas ember, jo munkaval. Altalanos sulibol meg volt egy osztalytarsam, neki voltak is valami gondjai, kisegito orakra jart meg minden, csunya lany is volt es azota se vitte valami sokra, ilyen 8 altalanost igenylo melokat vegez. Altalaban akik latszolag leszarjak az egyetemet, azok is osszeszedik magukat akkor, amikor tenyleg szamit :D Az intelligencia nem egyenlo a streberseggel.
2017. szept. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:

5:


A szebb emberek általában lustábbak is, ez egybe vág azzal az észrevételeddel, hogy a szép emberek lusták.

2017. szept. 14. 15:11
 10/36 anonim ***** válasza:
84%
Egyetemre járok, 140+ az IQ-m és g.c.ronda vagyok. Ezt kapd ki.
2017. szept. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!