Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti is észrevettétek ezt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is észrevettétek ezt már több lánynál?

Figyelt kérdés

A legnagyobb arccal és lenézéssel mennek bulizni a lányok. Aztán kiderül az ALDI-ba pénztárgépet nyomogat. A másik meg melegszendvicset készít egy büfében. Ilyenek a mai lányok többsége.

Ti is tapasztaltátok már ezt?


2015. szept. 13. 19:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
97%
Legalább dolgoznak! Ezt én már tudnám értékelni, legyen pénztáros, büfés, pultos, vagy akármi. A probléma a nagy arccal van.
2015. szept. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
77%
Ez mindig is igy volt.40-50 évvel ezelőtt a gyári munkás lányok is büszkén mentek bulizni. Mi ezzel a gond?
2015. szept. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
95%

Én ezt nőként írom, de igen már én is tapasztaltam. Barát-barátnőket találni is nehéz, épp az ilyenek miatt, akik azt hiszik náluk szebb és okosabb nincs a világon.

De elvárásaik viszont igencsak vannak a férfiak felé.. (ismeretségi körömben is ledöbbenten hallgatom őket)

2015. szept. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
80%

Igen, szörnyű, hogy pénztárosnők és büfés lányok nagy arccal mennek bulizni, ahelyett hogy elásnák magukat. Mit képzelnek magukról? Nem tudják, hogy azoknak van fenntartva a világ, akik apuci pénzéből járnak szórakozni?


egy büfés lány

2015. szept. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
33%

Ezzel van a baj:

"legnagyobb arccal és lenézéssel"

A semmire van nagy arcuk,és ők csak a legtökéletesebb pasival állnak egyáltalán szóba,mert ők mekkora hercegnők stb...

Ez a gond,mennyi ilyen van istenem,lassan a nők többsége ilyen...

24/F

2015. szept. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
93%
Nem azzal van a probléma,hogy hol dolgozik és mit,hiszen legalább dolgozik...Hanem azzal,hogy túl nagy az egója,és indok sincs rá,hogy mire föl.Az ilyeneknek kell picit letörni a szarvát,aztán leszállnak a földre.
2015. szept. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
75%

Egyébként Te mit dolgozol? Mert te írsz lenézésről, de a következő mondataid kissé lenézőek... hogy is van ez?


just askin'


#1-es

2015. szept. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
82%
Az ilyen lányok nem esnek nagyon hamar pofára?Ha igen akkor megérdemlik,ha meg nem akkor mégis csak működik ez a viselkedési forma.
2015. szept. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

"hogy túl nagy az egója,és indok sincs rá,hogy mire föl"


Ha büfé-ruhatár szakos egyetemista, 28 évesen, akkor már van mire föl? Vagy mi lenne az indok a túl nagy egóra?

2015. szept. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
92%

#3-as vagyok, én pont mostanában gondolkoztam el ezen a témán, mert "lesokkol", mekkora elvárása van akár a barátnőimnek is.

Nem azt mondják, hogy egy hasonló külső adottságú/anyagi helyzetű férfi tetszene nekik és majd közösen megpróbálnak egy jobb életszínvonalat biztosítani maguknak, hanem alap, hogy legyen jóképű, kigyúrt, gazdag stb. Néha engem néznek ki a nekem tetsző féfiak miatt, mert hát nincs autója, lakása stb... Én szégyellem magam a helyükben.

2015. szept. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!