Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Internetes ismerkedésnél a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Internetes ismerkedésnél a ducik vannak többségben, ezt ti is észrevettétek már?

Figyelt kérdés
2016. máj. 22. 22:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. máj. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
igen
2016. máj. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%

Meg a csunyak... magyarul, akik komoly kapcsolatok teren sikertelenek az eletben. Egy baratnom mondta, hogy neki nem tetszik a netes ismerkedes, mert az olyan szemelytelen. Csak az a kulonseg koztem es kozte, hogy rajta furtokben lognak a pasik, engem meg evente egyszer bottal megpiszkalnak esetleg, szoval a baratnom nincs eppen raszorulva a netes tarskeresesre. :D nem sirankozom amugy, csupan ezek a tenyek. :)


23N

2016. máj. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
3-4: Ezzel én is így vagyok, mert tetszik a humorérzéked.
2016. máj. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
#3 vagyok, koszonom, de most eppen ismerkedem valakivel neten. Jol meglepodtetek, ugye? :D
2016. máj. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
6: Azon lepődtem volna meg, ha nem így lenne. :3
2016. máj. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
pasik közül meg a 40 kilósak
2016. máj. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ez talán egy bizonyíték arra, hogy jócskán számít a külső és vannak olyanok akik a másik nem számára népszerűbbek. Olyan szekciót nem nagyon fedezel fel ott, hogy sok a jól kinéző, de bunkó paraszt, mert a kinézetével úgyis talál valakit.
2016. máj. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Igen is, meg nem is. Összességében nem, de azok, akik nem csak szórakoznak, vagy elszállt igényűek, hanem "normálisak", azok bizony vagy csúnyák, vagy ducik általában. Nekem se jutna eszembe neten ismerkedni, ha sikeres lennék amúgy, az az igazság. (Mondjuk a net még ennyit sem ér annak, aki nem szép, de ez már más kérdés). A #3 egyébként jól leírta nagyjából.

22/f

2016. máj. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Még a bunkóból van sok,alkattól függetlenül,aki már egyből lerohan boldogot-boldogtalant a szexuális életének hiányával.Meg aki olyan szinten egy dimenziós,hogy az már fájdalmas.Fogtam már ki olyan pasikat is,akik egyszerűen karrieristák és bizonytalanok,ezért nem találtak nőt.Azok közt duci pasast még nemigen találtam,esetleg mackósat,de ott felépítésben vannak különbségek.
2016. máj. 23. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!