Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gáz megkérdezni a lány nevét...

Gáz megkérdezni a lány nevét ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Mivel nem vagyok valami talpraesett a kommunikálást tekintve, ezért élőben minimálisat beszélek mindenkivel. Mivel emiatt nincs is lehetőségem gyakorolni a dolgot, ezért egyre csak rosszabb és kínosabb helyzetekbe kerülök, ha valamikor váratlanul hosszabban kell nyilatkoznom.


Most például egy vizsgán voltam, ahol előtte vadidegen emberekkel (5 emberrel) jártam együtt órákra (összesen 2x2 óra volt). Tök jófejek, közvetlenek (még velem is), beszélgettek, én voltam az egyetlen, aki nem szólt semmit, csak hallgatta a többieket.

Az egyik korombeli lány a csoportból amikor kettesben maradtunk, elkezdett érdeklődni felőlem a vizsga előtt, itt én megijedtem és reménykedtem, hogy hamar abbahagyja. Aztán a vizsga után próbáltam minél gyorsabban és individuálisabban "elmenekülni" a lány elől, de lehet csak a véletlen miatt, ő is pont akkor jött el, amikor látta, hogy megyek és akármennyire próbáltam menekülni, kénytelen voltam vele együtt sétálni egy darabon.

Mivel a haláli csend még gázabb lett volna, ezért megpróbáltam beszélgetni.

Egy darabig csak tré volt, de a végén, mikor éreztem, hogy meghal a dolog és még messze az úticél, ezért random váratlanul megkérdeztem, hogy amúgy mi a neve, mert elfelejtettem (tényleg elfelejtettem), válaszolt és utána már tényleg síri csönd. Ez már csak azért is irtó tré volt, mert legalább 10x hallottuk egymás nevét a csoportban és szerintem rajtam kívül mindenki tudta mindenkiét (az enyémet is tudta mindenki).


A legrosszabb az, hogy mivel nincsenek tapasztaltaim, ezért nem is tudom eldönteni, hogy ez most tényleg gáz volt, vagy csak én érzem annak!?


17/F


2017. szept. 15. 16:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Hogy lehet individuálisan elmenekülni?
2017. szept. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jaja, hogy?
2017. szept. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
akkor szerezz tapasztalatot, kérdezd meg!
2017. szept. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!