Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek okosabb lenne...

Szerintetek okosabb lenne megkérdezni őt előtte, vagy legyen meglepetés, vagy az egész egy rossz ötlet?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akit az egyetemen ismertem meg. Én leginkább barátságnak nevezném azt, ami köztünk van. Az elmúlt időszakban nagyon sokat segített nekem, és ezt szeretném valamivel meghálálni. Legalább jelképesen.

Szóval arra gondoltam, hogy készítek róla egy portrét. Ebben jó vagyok, elég személyes is lenne. Én arra gondoltam, hogy meglepem vele majd, de lehet, hogy talán okosabb lenne ebben az esetben megkérdezni őt előtte?



2016. dec. 25. 16:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ötlet. Ne kérdezd meg had legyen meglepetés.
2016. dec. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem nem tetszene. Egyrészt utálom magamról a képeket meg mindent, mégis mihez kezdenék vele? Másrészt van egy romantikus felhangja.
2016. dec. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

2


Abban igazad van, hogy félreérthető lehet... Ettől félek egy picit. De van barátja, és én ebbe nem akarok belerondítani. Barátok vagyunk.

És hogy mit kezdenél vele? Miért kéne bármit is kezdeni vele? Mint írtam, ez amolyan jelképes ajándék. Nyilván "igazi" haszna nincsen.

2016. dec. 25. 18:06
 4/8 anonim ***** válasza:
De ez akkor is... elteszi a fiókba? Akkor már valami más legyen a kép témája.
2016. dec. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Volt már hogy lerajzoltam valakit, ő például kirakta a szobája falára. Szerintem ebben nincs semmi nárcizmus. De felőlem a fiókjába is elteheti.
2016. dec. 25. 18:22
 6/8 anonim ***** válasza:
Úgy érted lefesteni? Én meglepődnék az biztos, bár lehet kicsit félreérteném... De az ötlet szerintem nem rossz.
2016. dec. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Terveim szerint pasztellkrétával készülne.
2016. dec. 25. 19:00
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem biztosan örülne neki - nem az a lényeg, hogy mit csinál vele, hanem hogy gondoltál rá, és egyáltalán sokat foglalkoztál a dologgal. Egy ilyen kedves gesztusnak a legtöbb ember szerintem örülne, nem kell, hogy praktikus ajándék legyen.
2016. dec. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!