Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy lány barátomnak van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány barátomnak van barátja, mennyire szabad ezt megkérdezni?

Figyelt kérdés
Szóval megkérdezhetem, hogy ha nem lenne barájta mennyi esélyem lenne nála? Ti hogy reagálnátok?

2017. szept. 1. 16:36
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

Hát, ez mindenkinél más reakciót vált ki, igazából egy életkort azért lenne jó írni, hogy azért le lehessen szűkíteni a reakciók lehetőségét, azon kívül meg attól is függ, hogy milyen természetű az a személy.


Ha konkrétan engem veszünk alapul, hogy ha barátnőm legjobb barátja ezt megkérdezné tőlem, igazából érdemi választ hirtelen nem mondanék, már csak abból a szempontból sem, hogy ugyan mi vezérelte ehhez a kérdéshez ami felém irányult pont.

Azután választól függően válaszolnék neki, de mivel ilyen esetet figyelembe véve van barátnőm így nem mondok neki semmit se kb. mert ilyen helyzetben nagyon könnyű megbántani a kérdező felet, na meg most mit változtatna az, hogyha azt mondom neki, hogy igen?

Attól még a barátnőmmel vagyok együtt, és őt szeretem című műsor zajlana le.


És egy nagyon jó tanács jó barátok körében:

"Barát/barátnő csaja/pasija TABU!"

2017. szept. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
20/F
2017. szept. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

16/f és 15/l


Hát nemtudom... Nem szoktam a barátjáról beszélni vele, nem is arról van szó.. Csak nyílván rosszul venné ki magát ha nem mondanám azt hogy "ha nem lenne barátod" és csak úgy megkérdezném hogy mennyi esélyem van nála :D

2017. szept. 1. 16:49
 4/27 piriiiii ***** válasza:
Megkérdezheted, de felesleges megkérdezned, hogy mi lenne, ha nem lenne barátja, mivel van neki.
2017. szept. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Próbálj meg óvatosan flörtölni, bókolni, és látni fogod a reakcióját.
2017. szept. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Hozzátenném, hogy én a helyedben nem próbálkoznék, de ha mégis, akkor úgy tenném, ahogy feljebb írtam.
2017. szept. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Attól függ a reakció, hogy milyen kapcsolatban van a barátjával. Szerintem megkérdezheted, de ha komolyabb a dolog, ne számíts túl sok jóra, és ha konkrétan nemet mond, mármint hogy nincs esélyed, akkor ne firtasd tovább. Ha kis esélyt ad, akkor is vigyázz, hogy ne tartson talonban téged.
2017. szept. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Mondtam neki bókokat.

Mármint kicsit önbizalomhiányos lány és mondtam neki hogy szerintem szép meg cuki...

Egyrészt azt mondta hogy jól esik neki meg nem értsem félre, csak "valahol legbelűl nem". Gondolom itt a kapcsolatára gondolt.


Egyébként nem teljesen a barátzóna szituáció. Mivel még nem találkoztunk, meg néha előjönnek olyan dolgok... amiket talán ilyen kapcsolatban fel sem kellene hoznunk.

Perverz viccek, perverz kérdések stb xD

Máskor meg van hogy vissza sem ír...

Szóval Teljesen meg vagyok zavarodva.

2017. szept. 1. 17:06
 9/27 A kérdező kommentje:
Viszont egy nemleges választól elég rendesen rettegek mivel nagyon nagyon nagyon szeretem. És más lányt rajta kívül nem "kivánok".
2017. szept. 1. 17:09
 10/27 A kérdező kommentje:
Na.. nehogy már pont ilyenkor hagyjátok abba a válaszolást :P
2017. szept. 1. 17:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!