Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti min szoktatok nosztalgiázni...

Ti min szoktatok nosztalgiázni? 16/l

Figyelt kérdés

Csak 16 vagyok de gyakran (szinte mindennap) elfog a nosztalgia amikor pl régi műsorra gondolok. Jó ideje leginkább ha a Bakugan c. sorozatra és ezen sorozat játékaira nézek a polcomon.


Ti mikor szoktatok nosztalgiázni? :D



2017. szept. 15. 16:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Régi punk és rock bandákon amiket faterom nyomatott mikor kisebb voltam :D (Clash, Led Zeppelin, AC/DC, Scorpions, stb.) Hát nagyon random mikor fog a nosztalgiázhatnék kb. 3 havonta 1x.
2017. szept. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az emlékeimen. Gyakran gondolok az elmúlt évek eseményeire.


19/f

2017. szept. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Gimis éveim, Animax csatorna legtöbbször
2017. szept. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
zenéken is jó nosztalgiázni. Sokszor van olyan, hogy egy szám összekapcsolódik egy érzéssel-élménnyel-emlékkel, és mikor évekkel később hallgatom, akkor kicsit újra átélem :)
2017. szept. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sziaaaa! :D Mi az a Bakugan, bocsi, nagyon műveletlen vagyok? Én a kisgyerekkoromat hoznámvissza néha, amikor még nem széledt szét a baráti társaság, nem az okostelefont nyomkodta mindenki, hanem mentünk kia grundra játszani és egymást szívatni.

Most viszont azon nosztalgiázok, hogy bár nem ismerlek, de felkérnélek lassúzni. :D

2017. szept. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia , bár én még csak 13 vagyok de amikor egy videóban meghallottam a Disney intro zenéjét ,olyan szinten elfogott a nosztalgia😂
2019. szept. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!