Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mr Missh munkássága mennyire...

Mr Missh munkássága mennyire számít idehaza elismertnek? Jó az a vonal, amit képvisel?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=YY5sHySuVso


Nekem erőltetettnek tűnik nem önmaga, olyan hatást kelt mintha valaki más szeretne lenni, vagy itt Európában elég egy ilyen előadói mód?


Azért látom így, mert én is ezt a műfajt hallgatom/követem amennyire lehet, de van viszonyítási alap egy Chicagoi fekete rappert illetően és Őt nézve.

https://www.youtube.com/watch?v=FzSeaeWaC9g


Pl ebben a videóban a srác totál önmaga, látni hogy erre született, csak annyi a különbség közöttük hogy ez a fekete srác bandatag, ezért többnyire van is mondanivalója a szövegeinek, míg itthon miről lehet rappelni? Szerelemről, csalódásról, nőkről, pénzről..


2017. szept. 15. 22:46
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
amerikamajmolás,
2017. szept. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Eléggé cancer a csávó a klipp alapján.
2017. szept. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Bihar Valatonon ***** válasza:
Missh még a gomba mód szaporodó hasonló előadókhoz képest nem rossz, bár túl nagy extrát nem ad ő sem....maga a vonal jó lenne csak már ez is divatosított irány nálunk, aminek nagy jövője nincs...
2017. szept. 16. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ja, a 2. chicagoi jobb sokkal, valóban önmagát adja. A szövege, modora jó

Az 1. olyan, mintha idegességében kalimpálna a kezeivel. A szövege vontatott.

2017. szept. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jobb mint a busta.
2017. szept. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
wannabe T-pain / Kirko Bangz.. felfedezték itthon végre az auto tune-t és most hatalmasat szól idehaza...
2018. jan. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!