Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, hogy emiatt bűntudat...

Normális, hogy emiatt bűntudatom van? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Fel kellett hívjam a kórházat, de akkor nem tudták az orvost kapcsolni. Most nemrég felhívtam őket megint, várnom kellett, majd amikor kapcsolták az orvost, a fülemhez tettem a telefont és véletlen kinyomódott!

Most mindig az van a fejemben, hogy most biztos azt hiszik, hogy szórakozok velük, meg tudják a telefonszámomat, stb.


Azóta már megoldottam a dolgot a kórház felhívása nélkül is (ismerősöm segített), de most valahogy nagyon bűntudatom van. :(



2015. dec. 11. 10:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ők nem foglalkoznak ennyit vele. Letudják annyival, hogy a hívó megunta, lerakta. Hívogatják őket nélküled is épp elegen.

Emiatt butaság görcsölni.

2015. dec. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

És az orvos még bele is szólt, hogy haló!


Remélem nem jegyezték meg a telefonszámom. :\ 2-szer hívtam őket előtte, de nem tudták kapcsolni az orvost.

2015. dec. 11. 11:07
 3/9 anonim ***** válasza:
Miért nem hívtad vissza...?
2015. dec. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
próbáltam, de nem tudták az orvost megint kapcsolni, vis nem vette fel senki, csak zene ment.
2015. dec. 11. 13:26
 5/9 elwera ***** válasza:
100%

Nem hiszik, hogy szórakoztál velük.

Bármikor előfordulhat, hogy megszakad.

Fogalmuk nincs kinek a száma, annyi szám hívja őket folyamatosan, hogy nem is nézik vissza. Akinek fontos hogy beszéljenek velük, azok addig hívják őket, amíg fel nem veszik újra, és kész. Pl ha van 5 nemfogadott hívásuk, nem fognak visszahívni senkit emiatt.

2015. dec. 12. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom, ha te ezen ennyit problémázol, komolyabb baj ne történjen veled, mert még belebetegszel. Miért foglalkoztat téged annyira, hogy mások mit hisznek rólad? Megfelelési kényszered van? Ne azzal foglalkozz, hogy mások mit gondolnak rólad, hanem azzal, hogy a terveidet milyen mértékban valósítottad már meg. Azon ügyködj, hogy a saját utadat egyengess, ne azzal foglalkozz, hogy mások mit gondolnak rólad, mert fölös energiákat pazarolsz erre...
2015. dec. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Oké, megpróbálom :)
2015. dec. 12. 14:52
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha anyukád nem csuklott, akkor ne rugózz rajta.
2015. dec. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
XD most jót röhögtem.köszi
2015. dec. 15. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!