Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan beállítottság, hogy...

Van olyan beállítottság, hogy nem érdekel a másik ember neme?

Figyelt kérdés
Nem érdekel, hogy fiú vagy lány, csak a személyisége számít. Nem feltétlenül kizárólag szexuális értelemben. Meg tudod mondani, hogy az ugyanolyan nemű jó nő-e/jó férfi-e, de nem (feltétlenül) vonzódsz hozzá szexuálisan.

2017. szept. 17. 10:55
 1/8 anonim ***** válasza:
60%

ha nem szexuális, akkor kb mindenki meg tudja mondani, hiszen a szimpátiát mindenki látja a másik emberben, ami fontos dolog vonzalomnál is.


de szexuális is van. Biszexuális

2017. szept. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem biszexualitásra gondoltam, mert az csak két nemhez vonzódik, hanem... nem is tudom, hogy fejezzem ki... ha lenne több nem is, nem érdekelné, hogy ki milyen.

A biszexuális nőhöz és férfihez vonzódik, de amire gondoltam, azt nem érdekli, hogy nő, férfi, vagy bármilyen más nemű ha létezne, nem attól függ a beállítottsága.

2017. szept. 17. 11:23
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
Grat. Ez egy magasabb szint. Többnyire átlagemberek nem jutnak el eddig. Akinek ez helyből megvan, az nagy kincset hordoz...
2017. szept. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon sokféle beállítottság létezik, ezeket megkísérelték így vagy úgy behatárolni, de szerintem ez majdnem olyan mintha minden egyes illatfoszlánynak nevet próbálnánk adni.


Van ilyen oldal tele fogalmakkal, ezek között van olyan ami érzelmi, van amelyik szexuális vonzalom alapján kezdi el kategorizálni az embereket, ha mindenáron be akarod sorolni magad valahova, akkor itt talán megteheted. [link]

Nekem még nem sikerült. :D

2017. szept. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%

Ha szexuális vonzódás nélküli az sima szimpátia.

Ha szexuális akkor biszexualitás.

Leegyszerűsítve.

2017. szept. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%
Az emberek az utcán egymással szemben ilyenek. Ha nincs semmi különleges tulajdonsága a másiknak, akkor az ember a másikkal úgy foglalkozik, mint az ember. Se több, se kevesebb. Konstatálja, hogy az, aki.
2017. szept. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 CFB ***** válasza:

Akit nem érdekel a másik neme, az pánszexuális/omniszexuális.

Ha nem érzel testi vonzalmat, az aszexuakitás. Ha csak nagyon ritkán, azt meg gray(szürke)-nek hívják.

2017. szept. 18. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 CFB ***** válasza:
Aszexuális*
2017. szept. 18. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!