Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt valaki, akinek hiányzi...

Van itt valaki, akinek hiányzik a kánikula?

Figyelt kérdés
Hihetetlenül hiányzik az 1-2 hónappal ezelőtti idő, mikor még tűzött a nap és éjszaka is 25 fok felett volt a hőmérséklet. Amikor ezt elmondtam másnak, úgy néz rám, mintha megőrültem volna. Tényleg olyan fura ez?
2017. szept. 18. 20:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A kánikula nem hiányzik. Nekem 28-30 fok lenne jó állandóan, éjszakára picit lehűlhet. A napokban már majd meg fagyok.
2017. szept. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A 40 fok nem hiányzik, de egész évben lehetne kellemes nyár. Azt is szeretem ha zöld a természet emiatt és nem téli álmot alszanak a fák.
2017. szept. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én még a 40 fokot is visszasírom (északi fekvésű szoba). Jó ég de utáltam nyáron, és már akkor tudtam, hogy vissza fogom sírni egy hónapon belül...
2017. szept. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Nekem nem, az biztos. 16-18°C az ideális nekem, de télen is szeretem a hideget, a mínuszokat :)
2017. szept. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Nekem nagyoooooooooon! Ősszel, télen mindig depressziós leszek a kevés napsütés és a meleg hiánya miatt :(

És mindig sokkal hosszabbnak tűnik mint a tavasz és a nyár :(

2017. szept. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A kánikula nem hiányzik, mert vagy nem tudtam rendesen koncentrálni a hőségben, vagy benyomták a ventilátort/légkondit, amitől aztán megfázott a derekam. Egy kellemes 25 fokban azért ki tudnék egyezni, de nem olyan térségben élünk, úgyhogy ehhez kell alkalmazkodni.
2017. szept. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én kibírnám egész hátralévő életemben, már most utálom a cipőt, zoknit, hosszúnadrágot, pulcsit stb.
2017. szept. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én kifejezetten örülök a mostani őszi időnek, a sok eső végre kimossa a várost, minden poros, koszos, pollenes volt (allergiás vagyok)
2017. szept. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A nyár hiányzik. Ilyenkor úgy èrzem, valami vèget èrt.
2017. szept. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!