Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 5 éve nem jártam suliba mert...

5 éve nem jártam suliba mert asperger szindrómám van. Most visszamentem 18 évesen 10. Be. Szerintetek normális hogy rögtön elkaptam valami vírust és kidőltem? És az normális hogy már hiányzik és az hogy még élvezem is a sulit? Sokan utálják.

Figyelt kérdés
Szóval depis voltam és csak 9 osztályt csináltam meg és anyukám munkát keresett nekem, olyat ahova aspiekat és autikat vesznek fel. Nekem nincs nagyon magas IQ-m. 120-at mértek, ami annyira nem durva. sajna a fogyik közé nem illettem be, nagyon rosszul éreztem magam. Ezért döntöttünk úgy hogy visszamegyek a suliba. De most nappalira, mert eleve depis voltam a magánytól. Mára már megtanultam kezelni a helyzeteket és mivel idősebb vok az ottaniaknál könnyebb így, bár elég soknál fiatalabbnak nézek ki, ezt nem tudom miért :D De a lényeg, hogy most visszamentem suliba, és nagyon sokat kell tanulni, a fél nyaram avval tellett el hogy felkészítettek, mert pár éve nem igen tanultam semmit és még így is hármas lett az első felmérő. De már jó ez, mert nem egyes :D Viszont kiütött egy nyomorult nyavalya és csak csütörtökön mehetnék vissza a doki szerint, de jobban vok már és én már holnap vissza fogok, mert tök rendes mindenki és nagyon élvezem hogy nem vagyok egyedül. Ez normális? És az normális hogy kiütött egy vírus első hetekben rögtön? Nagyon gyenge az immunrendszerem? Én 5. Óta otthon tanultam, addig meg ki be iskolából, mert nem tudtam beilleszkedni. De most már nincs ilyen gond és a tanárokkal is meglehet beszélni ha idegileg kimerülök akkor kimehetek óráról, habár ilyen még nem történt és nem is fog sztem. Alapítványi a suli és én nagyon élvezem… ez tök fura, mert sokan utálják az alapítványit meg úgy eleve a sulikat :D
2017. szept. 11. 17:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez a sulikezdés után 1 héttel lebetegszem féle betegség nálam is kijött mindig. Most 12-es vagyok és szerencsére még nem jött elő, remélem nem is fog:D Már elsős korom óta mindig lebetegedtem suli kezdés után pár nappal kb egy hétre. Egyébként egyáltalán nem fura, hogy várod a sulit. Ha jó a társaság és befogadnak, akkor oda nyílván örömmel megy az ember. A te esetedben ez az öröm gondolom megtöbbszöröződik, mert írtad, hogy kezdtél depis lenni, de ez javított a helyzeteden!:)
2017. szept. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor ez nem olyan ritka :) Remélem nem is jön ki. Igen, eléggé fel vagyok pörögve vagy mi :D
2017. szept. 11. 18:19
 3/6 anonim válasza:

Szia én most vagyok 11.-es és én is már lebetegedtem. Mint ahogy az előző válaszoló is írta eddig nekem is minden évben ez volt szóval ne aggódj ez teljesen normális :D

És igen ha befogadó a közösség akkor oda szívesen megy az ember ez is normális hogy várod hogy visszamehess.

2017. szept. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A közösségbe járás jobb immunrendszert is biztosít. Azt írod, hogy 5 éve nem jártál suliba - nem csoda, hogy első alkalommal kidőltél valami nyavajától.
2017. szept. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

egyetértek 4-essel. tuti csak az edzetlen immunrendszer okozta :)


a sulihoz meg sok sikert! úgy a legjobb, ha élvezed, maradjon is ez így!! :)

2017. szept. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak én nem értem a kérdést? A kérdező azt írja, 9 osztályt csinált meg, most 18 éves (2017-ben, de mindegy). Öt évet kihagyott. Akárhogy számolom, akkor ehhez az kell, hogy négy évesen kezdte az iskolát.
2021. szept. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!