Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem leszel öngyilkos?

Miért nem leszel öngyilkos?

Figyelt kérdés
Ha volt már olyan mély ponton az életed, hogy minden nap eszedbe jutott az öngyilkosság gondolata, miért nem tetted meg? Mi akadályoz meg abban hogy megtedd? Ha nem lenne miért, kiért élned, megtennéd?

2017. szept. 18. 20:53
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
25%

Az alkohol és a drogok szeretete.

Gyakran depizek, de aztán iszok pár decit, vagy bebodok ezt-azt, és minden tök jö.

2017. szept. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
73%
Csak azért se tettem meg, reménykedtem benne, hogy egyszer nekem is lesz normális életem, tettem érte és láss csodát kezdenek rendbe jönni a dolgok.
2017. szept. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
74%

Amikor tini voltam elég szar helyzetben volt a család, így sokszor megfordult a fejemben de mindig arra gondoltam, hogy mennyire fájna ez a családomnak, talán annyira hogy utána már ők sem küzdenének és ők is feladnák. Így nem tettem meg és örülök hogy nem, mert végül rendbejött minden.


És ebből kifolyólag ma már el is ítélem azokat, akik az öngyilkosságba menekülnek. Mert mindenből van kiút. Saját maga formálja mindenki az életét, ha valami rossz változtatni kell. Csak a gyávák futamodnak meg.

2017. szept. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
87%

mert nem találtam olyan módszert, ami 100%-ig biztos, anélkül, hogy apróra lennék törve (pl. vonat)


idöközben változott az életem, ma már pozitívnak tartom a helyzetemet

2017. szept. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
90%
Egyrészt a családom miatt másrészt meg azért mert még elég hosszú idő állna előttem, azalatt akár még valami jó is történhet velem. Ki tudja.
2017. szept. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
94%

Mert az olyan végleges...


Komolyra fordítva: mert attól jobban félek, mi lehet odaát, hisz az teljesen ismeretlen, még itt az életben a legtöbb helyzetre van precedens, és a legtöbb problémára van megoldás

2017. szept. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
93%
Tegyek jó azokkal, akik utálnak? Egy fenét! Még bosszantani akarom őket jó sokáig.
2017. szept. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
21%

Hát az könnyű választás.

Életben maradni meg nagy bátorság!

2017. szept. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
100%
Én is minden nap ezt kérdezem magamtól.
2017. szept. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
75%
Voltak nagyon pocsék helyzetek az életemben, de mindig volt valami, ami segített abban, hogy elinduljak és tovább tudjak lépni és kimásszak a szarból. Ha más nem, akkor a háziállataim, akikért felelősséggel tartozok (és szörnyű gazdi lennék, ha kioltanám az életem és egyedül hagynám őket), és az a sok könyv, amit még el akarok olvasni.
2017. szept. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!