Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Több lehetőség lett a magánemb...

Több lehetőség lett a magánembernek a technika fejlődése miatt?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy 20-30 éve még nem volt ez, hogy mobillal bárkit hívhattunk. Utcai fülke volt csak elérhető sokaknak. Nem volt számítógép az emberek előtt az asztalon. Könyv volt. Nem volt internet. Szóval rengeteg minden nem volt. De vállalkozók akkor is voltak. Több lehetősége van ma valakinek érvényesülni ezek az eszközök hozzáférhetősége miatt?
2017. szept. 19. 08:34
 1/4 anonim ***** válasza:
attól függ mihez ért, de maga a reklám felület és a kommunikáció eléggé megnőtt és ez előnyös mindenki számára legyen az cég vagy magánszemély
2017. szept. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szerintem inkább negatív hatással van rá, bár biztos vannak olyan területek, amik kivételek.


régen könnyebb volt egy adott vállalkozással érvényesülni, viszont a hozzá szükséges szaktudás megszerzése volt nehéz, de a konkurencia kicsi volt.


ma, hogy szinte mindent meg lehet tanulni az internetről. ha az ember igazán érdeklődik iránta, akkor könnyen elsajátíthatjuk a tudást, de így már nagyon tepernünk kell, hogy ne csak egy vállalkozó legyünk a százból.

2017. szept. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Én abból indulok ki, hogy pl. régen nem volt se telefon se email. A vállalkozások postai úton működtek, esetleg küldönccel.

Én magam is rengeteg sürgős levelet vittem el 20-25 éve személyesen.


Ha leveleztem egy lánnyal másik városban (igaz ez nem vállalkozás) s 2 hetente írtam egy levelet. Ma egy óra alatt is több levélváltás is simán lehetséges.

Ez ami itt van ez se volt lehetséges 20 éve.

2017. szept. 20. 08:18
 4/4 anonim ***** válasza:
felgyorsult a világ
2017. szept. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!