Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munkalehetőségek...

Milyen munkalehetőségek vannak az alabbi szakmaban?

Figyelt kérdés
19/F vagyok, most végeztem el a szakkozepiskolat, kornyezetvedelmi technikus Es vizgazdasz vegzettseget szereztem. Nem tudom Hol kezdjem a keresest. Minden segitseget szivesen fogadok azzal kapcsolatban Hogy mit kezdjek most,merre keressek munkat. Elore is koszonom:)

2017. jún. 5. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:

én is ezt a végzettséget szereztem, de nem sikerült benne soha elhelyezkednem.


csatornázási művek, szeméttelepek, földmérő cégek, vízművek amik kb szóba jöhetnek.

2017. jún. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hat a keresest k...ra nem most kellene elkezdeni. 4 ev alatt egyszer sem jutott eszedbe? Nyari gyakorlat nem volt?
2017. jún. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De,volt...
2017. jún. 6. 00:40
 4/4 anonim ***** válasza:

Minél hamarabb keress egy gyakornoki állást, valószínű vagy ingyen vagy nagyon kevés pénzért fogsz dolgozni, de lesz tapasztalatod, ami ezeknél a szakmáknál kell. Mellette pedig érdemes ezekből diplomát szerezni pl környezetmérnök, nagyon sokat keresek belőlük és diplomával sokkal jobban szeretik. Mellette valami kémiai irányzat se rossz.

Hulladékgazdálkodó, vízgazdálkodó szervezeteknél, gyáraknál pl konzervgyárak, gyógyszergyárak, akiknek van saját telepük ezekre.

2017. jún. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!