Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy itt, a...

Miért van az, hogy itt, a gyakori kérdéseken bármit kérdezek, mindig csak leoltanak? Komolyan ide süllyedt az emberiség?

Figyelt kérdés

Volt már nem egyszer, hogy kisebb kutatás után nem találtam meg a kérdésemre a választ legyen az bármi. Gondoltam regisztrálok ide, hátha találok segítőkész embereket.

Ehelyett bármit kérdezek folyamat elküldenek a p*cs@ba, hogy lusta vagyok utána járni a dolgoknak. Közben egyáltalán nem erről van szó.

Tényleg ilyen mélyre süllyedt az emberiség vagy ez csak egy kamu oldal?



2017. szept. 19. 13:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
linkeld már be a kérdéseidet...
2017. szept. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát eddig szép kártya használatáról kérdeztem, meg arról hogy mentett fiatal (kb. 5 hetes) cicának adhatok-e forralt tejet.
2017. szept. 19. 13:41
 3/8 anonim ***** válasza:
61%
Az elárvult cicák táplálásáról annyi anyag van fent, mint égen a csillag. Nincs macskám, de így is tudom, hogy a válasz nem, tehéntejet tilos. Ne csodálkozz, ha oltanak.
2017. szept. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem egészen tehéntejre gondoltam, bármiféle tejre. De ez már nem most volt, hanem kb fél éve. Azóta már boldog erős és egészséges a macsek:)
2017. szept. 19. 13:54
 5/8 A kérdező kommentje:
De kérdésemre még mindig nem kaptam választ. Ha én megadom a tiszteletet mindenkinek, mások miért nem? Miért kell belerúgni mindenkibe? Miért nem lehet csak szép nyugodtan reakció nélkül otthagyni az olyan dolgokat amire (jobb esetben tudjuk magunkról, hogy) úgyis csak negatívumokat írnánk?
2017. szept. 19. 13:58
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Vannak intoleráns emberek, ezen ne akadj fenn. Sokan azért eléggé segítőkészek.


Nem is kérdeztél olyan egyértelműt, a fogyósban szinte mindennap megkérdezi valaki, hogy hogyan lehet fogyni. Ennyi. Adat, ízlés, gondolat, semmi. Na azt tartom rossz és lusta kérdésnek.


Engem nem hajtottak el, csak sosem kaptam kielégítő választ. De van ilyen. Most már nem kérdezek, amúgyis szeretek kutatni. Csak éppen az sem mindig segít.

2017. szept. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Végre egy komoly és jószándékú válasz!
2017. szept. 19. 14:09
 8/8 anonim ***** válasza:

Azért az emberiséget ne korlátozzuk le az ide írogatókra, mert ez így kicsit erős. :D


Ezt most ne vedd magadra, de legtöbbször a kérdezők is megérik ám a pénzüket. Pl. az a kedvencem, mikor valaki kiírja, hogy: "Milyen ajándékot vegyek édesanyámnak, valami ötlet?"

Most komolyan, honnan kéne ismernünk a drága kérdező édesanyját, hogy mit szeret és mit nem, egyáltalán milyen ember? Vagy: "Eltörött a vízvezeték, úszik az egész kégli, most mit tegyek???" - aki ennyire életképtelen, hogy a saját anyját nem ismeri, vagy az nem jut eszébe, hogy talán el kéne zárni a vizet, az ne csodálkozzon, ha "olyan" válaszokat kap.

2017. szept. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!