Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csajok, ha egy ronda pasi...

Csajok, ha egy ronda pasi mond bókot hátsó szándék nélkül, az megsért titeket?

Figyelt kérdés

Én azt vettem észre hogy igen. Sokszor van kedvem csak úgy pofátlanság vagy nyomulás nélkül megdícsérni egy nőt hogy milyen szép lett haja, milyen csinos pl. (Nem vadidegeneket) Nem udvarolok, nem flörtölni akarok. Nem akarok semmit és nem is csinálok úgy. Viszont legtöbbször nem tetszik a csajoknak ha dicsérem őket. Bezzeg ha jobban kinéző haverjaim ugyanazt mondják amit elötte én akkor mosolyognak, megköszönik és napokig azt beszélik a barátnőkkel hogy ez a srác milyen figyelmes (bezzeg a pasija aki észre se vette) milyen aranyos. Ha én mondom akkor meg jóhogy nem leszólnak hogy mertem jót mondani rájuk.


Miért van ez?


2017. szept. 19. 16:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem értem miből szűröd le, hogy nem tetszik nekik? Hogy zajlik egy ilyen beszélgetés pontosan?


-Szia xy, nagyon csinos vagy ma.

-hagyjál békén!


vagy mi?


Lehet a stílus nem jön be nekik, ahogy mondod. Nekem is volt már olyan, hogy olyan hangsúllyal mondott valaki ilyet, hogy abból egyértelmű volt, hogy inkább gúnyolódik. Az meg kinek nem esik jól, ha egy jó pasi/csaj szépet mondd rá. Nem kellene ilyen bugyuta lekicsinylő általánosítgatásokba kezdeni.

2017. szept. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem te is tudod jól, hogy miért. Egy jóképű férfi seggbe is rúghatja őket, akkor is úgy beszélnének majd róla, mintha ő lenne az álompasi. Sajnálom, ezzel nem nagyon lehet mit tenni, nem minden lány/ nő ilyen. Csak meg kell őket találni. Az ehhez hasonló egyéneket meg hanyagolni. Mást erre nem tudok mondani.
2017. szept. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
persze, hogy megsérted őket, bókokat nem tőled várlák, hanem a potenciális szexpartnerektől
2017. szept. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy alfahím, emberszámba sem vesznek, azzal is sértedő ket, ha hozzájuk szólsz.
2017. szept. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az lehet, de a jó külső befelé is hat, tehát a magabiztosság miatt jobb lesz a kisugárzása, főleg, ha többször kezdeményeznek nála a nők. Míg egy átlagos vagy ronda férfi mire legyen magabiztos, ha visszajelzést sem kap kívülről, tehát nincs mivel tuningolnia az önbizalmat, ami kihat a kisugárzásra?!
2018. nov. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!