Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit jelent ez?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit jelent ez? Mit tennétek a helyemben? Tudom. A szokásos kérdés, de tényleg tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés

Előre szólok, nagyon hosszú lesz.


Van egy srác, akit eddig csak futólag ismertem, van egy közös barátunk. Párszor beszéltem vele online, de semmi extra. Aztán találkoztunk ezen a közös barátunk által. Azután egyre többet írt, napi szinten. Elmondta, hogy tetszem neki, és hogy milyennek lát, stb...Pár napra rá meglátogatott (másik városban lakik), és utána máris írt, hogy milyen jól érezte magát velem. Aztán én 2 hétig nyaralni voltam, ritkábban voltan internet közelben, de akárhányszor felléptem, mindig volt vmi kis üzenet, egy link valamilyen dallal stb. Közben az egész áttért abba, hogy mi majd összejövünk és ő hogyan képzeli el velem. Inkább ő volt az, aki a jövőben gondolkodott (ez meg is lepett, hiszen nem telt el sok idő...) Mindig becézgetett, meg mondta, hogy alig várja h láthasson, kérte h küldjek neki képet magamról, és folyamatosan beszéltünk minden egyes nap. Amikor hazajöttem, találkoztunk. Az első órában még csókolgatott, ölelgetett, és elmondta h hiányoztam neki, meg a beszélgetésünk során szóvá tette, hogy reméli a szüleimnél jó benyomást fog kelteni. Aztán beszélgettünk, egy csomót mesélt magáról, nagyon megnyílt előttem. És most jön a DE...a végén elkezdte mondani, hogy ő nem tudna most kapcsolatot kialakítani, meg hogy elment a kedve a nőktől, mert érdek-orientáltak. Volt egy nagy csalódása, egyoldalú szerelem, pofára esés...de az már elég régen volt. A végén már olyanokat is mondott, hogy ő úgy érzi nem képes szeretni, nem csak engem, mást sem. Amikor elköszöntünk, puszival váltunk el.

Azóta nem beszélünk. A közös barátunknak azt mondta, hogy hülyén érzi magát a helyzet miatt, és fél h haragszom rá.


Szerintetek ez nyilvánvaló lekoptatás volt és tényleg nem érez semmit? Nem akar semmit? Vagy csak bizonytalan, fél az újabb csalódástól és attól h mégis kezd kialakulni benne valami?

Mit kéne tennem? Hagyjam az egészet, és értsem meg, hogy egyszerűen nem kellek eléggé? Vagy ne hagyjam elveszni a lehetőséget, és fel tudom benne ébreszteni a szerelmet?


20/L



#pasi #szándék #ellentétes viselkedés
2012. júl. 31. 10:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem ebből az jön le, hogy nem igazán tudja eldönteni, hogy mit akar. Szerintem hanyagold egy darabig.
2012. júl. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mondani bárki bármit tud, lekoptatás és pillanatnyi elmezavar is ugyanúgy lehetett. Ezt jobban kéne neked tudni aki érintett, mint hogy látatlanba itt bárki megmondja a tutit.


Amúgy meg bármi történhetett addig amíg nyaralni voltál, meg előtte sem ismertétek egymást rendesen... nehogy már magadban keresd a hibát. Nem tudom mióta vártál erre az esélyre, de szerintem nem érdemes senki után futni, pláne így hogy nem is tudod ki után futnál.

2012. júl. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát ez nem semmi.Szerintem hanyagold.Miért csinálta ezt ha utána meg visszakozik?!Pff...
2012. júl. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem akar tőled valamit, csak még lebegteti kicsit...


Ámbár nekem ez a "nagyot csalódtam, nem bízok senkiben, nem tudok szeretni, de azért veled talán" szöveg mindig hamisnak tűnik.


Én menekülnék ettől a sráctól, mert

A, kamuzik, nem őszinte, csak áltat, esetleg több vasat is tart a tűzben.

B, őszinte, de akkor annyira gyerek még, hogy én nem akarnék vele semmit. Egy Férfi el tudja dönteni, akar-e valamit a nőtől, és nem a néhányadik randin tálalja ki élete csalódásait.

2012. júl. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat! :)

10:49-es: Azért épp nem mondanám, hogy nem tudom. Eléggé beengedett a világába. Olyan dolgokról is mesélt, amit másoknak nem szokott. Még az állítólagos legjobb barátja sem tud ennyi mindent. De tény, hogy ez közel sem jelenti azt, h ismerem. :)

10:55-ös: Nem most találta ki. Korábban is tudtam, hogy van ez a "folt" a múltjában. Szerintem az lehet, h még nincs túl rajta.

2012. júl. 31. 11:48
 6/6 anonim válasza:
Nálunk ugyanez volt a barátommal. Eltöltöttünk egy nagyszerű napot együtt, megtörtént a csók, meg minden, aztán nap végén amikor beszélgettünk, azt mondta hogy nem akar megbántani, és szeret, de ő most szerinte nem tudna egy kapcsolatban élni, és el is mondta, hogy előző csalódása miatt. Aztán rá 2 napra megkeresett, hogy találkozni szeretne, és azóta együtt vagyunk. Szerintem csak adj neki időt, hogy végiggondolja mit akar. Lehet hogy szeretné ő nagyon is, csak tényleg ott van a háttérben a negatív élmény, ami nem hagyja szabadulni.
2012. júl. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!