Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy pasi csak szexet akar,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi csak szexet akar, akkor lényegében emberileg semmibe vesz?

Figyelt kérdés

Munkahelyet váltottam, megismerkedtem egy párkapcsolatban élő férfival. A kémia elég jól működik kettőnk között, viszont Ő részemről nem jöhet szóba semmilyen téren...max. barát!! Sokszor meghív kávéra, együtt töltjük az ebédidőt..egyszerűen csak beszélgetünk. Azt hittem kedvel, mint ember, de az elmúlt nap igen egyértelműen tudtomra adta, hogy le akar velem feküdni. Azóta nem beszélünk.


Az az érzésem, hogy minden, a beszélgetésekkel, kávézgatásokkal csupán hátsó szándéka volt, és mint ember abszolút nem is érdekeltem. Csalódott vagyok, mert én kedveltem őt.



2015. szept. 22. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:
De lehet h csak te képzeled ezt.
2015. szept. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Igazából mondasz valamit kérdező...

De nőben is van hasonló, szóval...

2015. szept. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem. Inkább szexre tartson, mint arra, hogy takarítsak utána vagy csak főzzek rá.
2015. szept. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

a szex szot sokszor hasznaljak a kis etvagyu nok felszinesen, mintha az valami alantas dolog lenne..pedig abban hogy radgerjedt benne vagy te is! a mosolyod, arckifejezesed, egesz kulsod, tested, talan meg a szavaid utalasaid is.


es mi a masik oldal? mi vagy te emberileg?? vegyed ki az egesz interakciobol a szexualitast mi marad? az hogy szereted a vanilias fagyit, meg szinhazba szoktal jarni? szeretnel egy aranyos kislanyt? legyunk realisak, nem ezekkel a tulajdonsagokkal fogod magadba bolonditani a leendo szerelmed.


siman lehet a pasi baromira szerelmes beled szex utan is..sot. persze ezt meg kell beszelni vele, de attol hogy azt mondta lefekudne veled, meg siman

kedvelhet es orul a tarsasagodnak, csak eppen allandoan szexen jar az esze.

2015. szept. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Őszinte volt.

Te meg tévedtél.

Ne foglalkozz ezzel tovább.

2015. dec. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!