Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez most komoly?

Ez most komoly?

Figyelt kérdés
Ma délelőtt láttam egy 65 év körüli férfit a Penny parkolóban két nyitott autó ajtó között pisilni.A lánya?(egy 30 év körüli nő)meg azt mondta neki,hogy pisiljál nyugodtan,ha kel.Nem értem most komolyan nem bírta volna ki hazáig?

2017. szept. 19. 18:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy nem bírta volna ki.

Az öregedés szar dolog.

Meg az is lehet, hogy beteg volt.

Vagy csak részeg és a lánya nem akarta, hogy a kocsiba csinálja.

2017. szept. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
Milyen érzés kiakadni más apróbb dolgain, és ezen idegeskedni? Eszméletlen vagy. :) Kritizálj csak mindenkit, alkoss mindenkiről véleményt, ha érted mi történik ha nem, de a lényeg hogy ne foglalkozz saját magaddal, a saját életeddel, legyél egy élettelen ítélkező selejt.
2017. szept. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
„Ne ítélj, hogy ne ítéltess... Ezt soha ne felejtsétek el, mert soha nem tudhatjátok, hogy akit megítéltek, az milyen szerepet tölt be Isten tenyerén.”
2017. szept. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 veterán vas ***** válasza:
Ha ezen így fölháborodsz, akkor kíváncsi lennék, mi lehet a véleményed arról, aki több milliárdot sikkasztott, vagy arról aki megölt egy kisgyereket? :(
2017. szept. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem tudhatod mifèle betegsèggel küzd. Mondjuk, egy hólyag daganat esetèn műrèt után nem tartogathatod sokáig. Tudom, volt ilyen időszakom...
2017. szept. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

22 éves, teljesen egészséges lány vagyok, de volt már olyan, hogy inkább közszemlére tettem a hátsó holdudvarom, mert nem hogy hazáig nem bírtam volna ki, úgy ugrottam le egy buszról egy random megállóban, és örültem, hogy egyáltalán a bokros részig sétálás közben nem pisiltem össze magam.

Baromira kellenének közvécék. Az se ártana, ha ingyenesek lennének.

2017. szept. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kérdező Te nem vagy túl értelmes, ugye?
2017. szept. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tèged sem az eszedèrt fognak szeretni.
2017. szept. 20. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mert részeg volt. Sok részeg csinálja az utcán. Kár ezen kiakadni.
2017. szept. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!