Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem érdekel semmi?

Miért nem érdekel semmi?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 15 éves fiú vagyok,körülbelül nyár óta nem érdekel semmi, nem tud érdekelni semmi. Ami előtte történt, jó, rossz, vagy talán izgalmas dolog, mindig vagy örültem, féltem, vagy izgultam. Esetleg a serdülő korral jár, hogy "elvándorolnak" az érzéseim? Nem értem. Néha-néha egy viccen felkacagok, de más nem. Erről beszélnek a felnőttek, ez a megkomolyodás? Nem tudom. Várom, a válaszokat, és előre is köszi.

2017. ápr. 26. 21:56
 1/7 A kérdező kommentje:
Ráadásul tudom nem ezen kéne gondolkoznom, de, ha tudnám, hogy meghalok, még az sem izgatna, mivel nem félek már a haláltól sem. Ez normális?
2017. ápr. 26. 21:59
 2/7 anonim ***** válasza:
23%

Valoszinu neked minden ugy jo jelenleg ahogy van.

Ha utcan éheznél az biztos érdekelne

2017. ápr. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De jelenleg nem ott vagyok, és nem érdekel. Jelenleg így vagyok, és még sem érdekel semmi. Nem azért mondom, de ez a komment nem volt számomra hasznos.
2017. ápr. 26. 22:05
 4/7 anonim ***** válasza:
29%

Hasznos lett volna ha érted...

Elédett vagy. Ennyi. A legtöbb embert a kényszer viszi csak arra hogy erdekelje valami.

2017. ápr. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hazudsz.

Van ami érdekel: az hogy miért nem érdekel semmi.

Ha semmi sem érdekelne nem írtad volna ki ezt a kérdést sem, mert az sem érdekelne, hogy miért nem érdekel semmi.

2017. ápr. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
#5 Én is erre gondoltam. Nem nem érzel semmit, jelenleg ( no ha nem rettegsz) de aggaszt téged a tény, hogy szkeptikusnak látod magad mostanában. Ez egy érdekes jellemváltozás egyik fontos momentuma. Nem kell tartani tőle, figyelj tovább! Jó ha kívülről is tudod szemlélni a szituációkat, amikbe belecsöppensz, mert jó önismereti anyag. :)
2017. ápr. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen. Igazából úgy érzem magamat, mint aki betépve önmagán kívül körbe-körbe nézegeti magát és semmi más. Csak érdekes, és ezért kértem a véleményeteket. Még egyszer köszönöm szépen.
2017. ápr. 27. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!