Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem mutálok?

Miért nem mutálok?

Figyelt kérdés
Februárban leszek 17 de még mindig nem mutáltam rendesen. Attól félek, hogy orvoshoz kell fordulnom. Mert mindenhol azt írják, hogy ha 17 évesen még nem mutáltam akkor orvoshoz kell fordulni

2017. szept. 19. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:
30%
Olyan leszel mint az xfaktoros gyerek :D:D
2017. szept. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
Mi az, hogy "rendesen" ?? Ha egyébként a másodlagos nemi jegyek megjelentek, ivarsejt termelődés van, akkor a hangmagasság csökkenésének az elmaradása még megmarad a normál biológiai variáció keretein belül. Egyébként is a hang magasságát jelentős mértékben befolyásolja a hangképzés. Sok magas hangon sipitozó férfi egyszerűen rossz hangképzéssel beszél, fejrezonanciát használnak mellrezonancia helyett, nem ismerik a hasi légzést. Van Móricz Zsigmond jeles írónktól egy korai hangfelvétel, megdöbbentően magas, sipító hangon beszélt (korpulens ember létére).
2017. szept. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1. Nagyon vicces köszi

2. Az, hogy nincs kisgyerek hangom de 11.es vagyok és az oszt társaimhoz képest vékony. Lent minden rendben

2017. szept. 19. 21:11
 4/4 anonim ***** válasza:

Megértelek.

Én ugyan lány vagyok, de, ha ez megnyugtat olyan a hangom mint egy 8-10 éves kislánynak, csak néha sikerül kipréselnem magamból 15 éveshez méltó hangot.

Bár, ahogy veszem észre, az én hangom mintha kicsit mélyülni kezdett volna, meg néha el is csuklik.:)

2017. szept. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!