Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Abban a korszakban vagyok,...

Abban a korszakban vagyok, amikor mutálok. És a hangom nagyon megmélyült és nehezebb sokkal az éneklés, eddig a magas hangok is simán mentek. Most meg már a normális hangnál is szaggatok. Eröltessem hátha, vagy ne, mert kárt teszek a hangomban?

Figyelt kérdés

2014. aug. 6. 20:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Erőltetni semmiképp, úgy tudom, ilyenkor nem jó a "ráéneklés a változásra... Kis idő múlva, majd megnyugszik, és akkor folytatod, vagy van akinek nem tér vissza a jó énekhangja, akkor ennyi. Addig zenélj!
2014. aug. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ne erőltesd, majd ha már kimutáltad magad, és totál mutáns lettél, akkor tanulj meg újra énekelni, és akkor gyakorolj.

Majd kitapasztalod milyen mélyről kell indulni éneklésnél, hogy bírd a magasabb részeket.

2014. aug. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!