Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit lehet tenni ha az egyik...

Mit lehet tenni ha az egyik munkatársam folyamatosan beszólogat? Ma is már a sírás kerülgetett.23N

Figyelt kérdés

Egy hónapja vagyok a gyakorlati helyemen. Mindenki normális velem, kivéve ezt az egy embert. Már az első héten kezdte hogy én miért nem másik középiskolába jártam, a fősuli egy baromság, nekem miért nincs semmi tapasztalatom a szakmában stb. Próbáltam vele normális lenni, hiszen ő ott rendes dolgozó, én meg csak egy gyakornok vagyok. Ráadásul ő 36 éves, én meg csak 23. De ma elmondta nekem ezerszer hogy össze vagyok szakadva, és egyek rendesen, jó lenne ha híznék vagy 20 kilót mert nem szereti a csontkollekciókat. Én alkatilag mindig vékony voltam, szüleim is ilyenek. Nagyon sokat sírtam emiatt, 162 cm vagyok és 50 kg. Egészségileg és lelkileg is rendben vagyok, eszek is rendesen. Sajnos ezt az alkatot örököltem valószínűleg. De kezdjem megint ezt magyarázni idegen embereknek?

Ott a munkahelyen ma majdnem elsírtam magam, annyira rosszul esett. De 4 hete ez megy. A főnöknek nem akarok szólni mert az nagyon gyerekes lenne, viszont lelkileg nem bírom már. És még van 3 hónapom itt, rettegek ha ő van beosztva.

Mit lehet tenni?

23N



2017. szept. 21. 17:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Ne mutasd magad ennyire sebezhetönek. Maradj tisztelettudo, de probalj hatarozott lenni. Sajnos sok helyen kinezik maguknak az esetlenebb embereket, ezen valtoztatnod kell, mert nagy valoszinüseggel minden munkahelyen lesz egy olyan ember, mint akitöl most felsz.
2017. szept. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
mi az hogy ő nem szereti a vekony embereket?? kit erdekel hogy mit szeret?? nagyon jo lenne hogy beoltanad vegre de ugy istenigazabol hogy torodjon a sajat dolgaval, jo le kell ugatni az ilyet agresszivan, neked menni ugyse fog ne felj tole.
2017. szept. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
44%
Női vagy férfi munkatársról van szó?
2017. szept. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Ignoráld. Sajnos bármilyen közösségben kifoghatsz egy ilyen kretént, akár munkahelyen, akár iskolában. Tényleg csak azt teheted, hogy megpróbálod "kikapcsolni" magad, amikor a közeledben van, szorítsd minimálisra a kommunikációt vele. Ne legyél vele indulatos, hanem inkább kimért. Ne magyarázkodj, ha piszkál, akkor csak nézz felé, a feje fölé, de ne nézz a szemébe, majd hagyd ott. Ezt hívják "levegőnek nézés"-nek. Meglátod, jobban leszel.
2017. szept. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Megragadod és elkapod a tetűt . Vagy panasszal élsz a vezetők felé .
2017. szept. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Ő férfi.

Ma sem szóltam vissza, ahogy eddig sem. Csak nagyon nehéz ez így. Tényleg normális vagyok vele is, mindent megcsinálok amit mondanak nekem, nem csak elsumákolni akarom a gyakorlati időt. Általában fél 4-4ig szoktam lenni. Ma kérdezi hogy meddig leszek. Mondom hogy szerintem úgy ahogy szoktam. Erre elkezdi hogy szerinte én sosem szoktam fél 4ig vagy 4ig lenni. Pedig a jelenlétimben is írom. Mindenért belém köt.. :(

Ilyenkor este kisírom magam, aztán kezdődik másnap előről az egész..

Mindenkinek ment a zöld!

2017. szept. 21. 17:22
 7/23 anonim ***** válasza:
75%
lehet bejossz neki de mivel van annyi esze hogy egy ilyen fiatal lanynal ugyse lenne eselye ezert marad a piszkalodas, mint az oviban amikor a kisfiunak megtetszik egy kislany.
2017. szept. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben az ő alkatára tennék megjegyzést, hadd tudja meg, milyen az, ha beszólogatnak az embernek. Csak találsz valami kiütközőt rajta, pl. nagy orr, rövid lábak, satöbbi. Ha nekem szólt volna be olyat, hogy csontkollekció vagyok, visszaszóltam volna neki, hogy fogja be azt a bécsikapu száját.
2017. szept. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
A többiek nem kelnek olyankor a védelmedre mikor cseszeget?Vagy kimondottam csak akkor szemétkedik,mikor egyedül vagytok?
2017. szept. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Lemaradt:

Ne hagyd magad! Ne legyél gyenge, védd meg magad. Támadj vissza ugyanazzal a stílussal.

2017. szept. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!