Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért sírok folyamatosan?

Miért sírok folyamatosan?

Figyelt kérdés
Akármihez hozzá akarok kezdeni, elkezdek sírni és nem csinálom...csak sírok folyamatosan. Aztán kb fél vagy egy óra múlva megnyugszok. Megint hozzá akarok kezdeni valamihez (pl főzés, mosogatás), de amikor kimegyek a konyhába megint rámtör a sírás és nem tudok semmit csinálni. Eddig soha nem volt ilyen velem, de ma egész nap ez történik velem. :/ Valamit muszáj lenne csinálnom, de nem vagyok rá képes így.

2016. ápr. 6. 16:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Esetleg történt valami rossz a napokban?😡

Lehet annak a hatása alatt vagy...


Ha nem akkor... Nem értem hogyan lehet ez.

2016. ápr. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Épp ez az, hogy mostanában nem történt velem semmi rossz dolog. Pedig hajlamos vagyok a depresszióra, de az elmúlt 2 hónapban ritkán voltak negatív gondolataim.
2016. ápr. 6. 16:16
 3/11 anonim ***** válasza:
Jaj te, sírd ki magad, menj el kicsit mozogni, aztán reméljük, jobb lesz. Vagy találkozz a barátaiddal, ha nem szeretsz futni:D
2016. ápr. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy sajnos most nincs időm ilyenekre. :/ Pakolnom kéne meg takarítanom. Lassan kiszáradok a szememen keresztül...
2016. ápr. 6. 16:37
 5/11 anonim ***** válasza:
Miért kell pakolnod és takarítanod? Költözöl? Akkor kérj meg valakit, hogy segítsen. egy szabad órád neked is biztos van:)
2016. ápr. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem, csak rendetlenség van egy kicsit. A ruhákat kell összepakolnom.
2016. ápr. 6. 16:52
 7/11 A kérdező kommentje:
Főzni se ártana mert ma nem ettem semmit és kezdek eléggé éhes lenni.
2016. ápr. 6. 16:53
 8/11 sztrecskó ***** válasza:
Jobb kisírnod magad és utána aktívan hozzáállni a dolgodhoz, minthogy az egész napod elmenjen rá, hogy nem tudtál haladni.
2016. ápr. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
De mi az, hogy kisírom magam? Folyamatosan sírok ha valamit elkezdenék csinálni... és egész nap ez megy, dél óta.
2016. ápr. 6. 17:15
 10/11 anonim ***** válasza:

Hasonlóval küzdök én is nagyon sokszor. Minél inkább nincs rend körülöttem (értve ide a szobámat, a holmimat, az anyagiakat, a kapcsolatokat, és minden mást), annál hajlamosabb vagyok rá.

Próbáld megkeresni, mi az, ami nyugtalanít. Utána már könnyebb lesz kezelni a dolgot. :)

2016. ápr. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!