Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Önzővé lehet változni? Mik a...

Önzővé lehet változni? Mik a hátrányai?

Figyelt kérdés

Alapból is elég önző ember voltam (nem tudom beteges volt e egy bizonyos történésig..amit nem igazán értek a mai napig).


Találkoztam egy tényleg agybeteg lánnyal (nem tehet róla, hogy az)tehát ő azt hitte, hogy ő a világközepe,önimádó volt önmagát egyáltalán nem látta reállisan, élethazugságban élt..mintha felhúzott volna magára egy kitalált személyiséget, amit szeretnek. Tudom mindenki manapság már ilyen, de nem mindegy az hogy mennyire...ez lány tényleg elhitte amit hazudott magáról saját magának.


Szebbnek érezte magát mint amilyen valójában tehát az a tipikus egoista, állati ösztönökkel rendelkező buta hisztis pi**a :D szebben leirni nem tudom, tényleg életemben nem volt ilyen szar kapcsolatom.


A lényeg, hogy 3 hónapig húzodott inkább mint tartott.

Amikor vége lett, én dobtam ki a lány mert az ágyban viszont förtelmes volt gyakorlatilag nem tudott adni!

Sem érzelmeket sem semmit. Végülis nem csodálom, mert nagyon beteg a családja is mármint inkább gonoszak voltak vele mindig is, tehát nem nagyon talált volna mintát a szeretetre.


A komolyabb dolog az, hogy amióta kidobtam teljesen átértékeltem a dolgokat és amiót amás lányokkal ismerkedek azt veszem észre, hogy amikor elkezdődne valami érzelem azonnal kőfalt érzek,fáj adni néha..ha megdicsérek valakit néha zavar, mert azt hiszem hogy ez neki ugye jó és ezért is ki akar használni, tehát bizalmatlan is lettem az emberekkel..és közönyös.


Milyen veszélyei lehetnek ennek a viselkedésnek amit ettől a lánytól vettem át?


Néha már engem is zavar, próbálok önzetlen adás "tréningeket" bevinni az életembe, de valami rohadt nehéz.


2017. szept. 21. 18:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Ezt pszichológussal kell megbeszélni. Nem trénigek kellenek neked. De már ott baj van, ne haragudj ha neked azt magyarázni kell. Meg meg kell erőltetned magad. Arról nem is beszélve, hogy az önzetlenségnek is van haszna
2017. szept. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!