Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen hátrányai lesznek...

Milyen hátrányai lesznek annak ha valaki soha nem nő fel, mindig gyerek marad?

Figyelt kérdés
2017. aug. 29. 10:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
Például soha nem fog felelősségteljes (így jól fizető) állást kapni, nem lesz stabil párkapcsolata, így jó eséllyel utódai sem. De lehetne még sokáig sorolni.
2017. aug. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%

- nem fogja senki komolyan venni soha

- nem lesz rendes munkája, rendes céljai az életben

- nem fog előrehaladni, egy helyben toporog

- nem lesz érett párkapcsolata

- elfordulhatnak tőle a barátai, családtagjai

- nem tud felelősséget vállalni semmilyen döntéséért

2017. aug. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez miben nyilvánul meg???

Én felnőtt életet élek. Önálló vagyok, dolgozom, eltartom magam, stb. Viszont sokszor gyereknek érzem magam. Nem hiszem, hogy ez gond lenne. Sokaktól hallom, hogy amíg nem lett családjuk, gyerekük, addig nem érezték magukat igazán felnőttnek, annak ellenére, hogy felnőttként éltek.

De akiknek van gyerekük, azoktól is hallottam már, hogy van, amikor gyereknek érzik magukat, pl. ha a szüleikkel vannak.

2017. aug. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ez hülyeség......Nálam nagyobb gyerek nincs szerintem, baromi nagy gyerek vagyok és már 32 éves vagyok pedig és jelenleg egy jól fizető nettő 350 ezer ft os állásom van, jó párkapcsolatom nincs az igaz....
2017. aug. 29. 10:19
 5/11 anonim ***** válasza:
Kérdező miben nyilvánul meg, hogy gyerekes vagy? Nem érzed önállónak magad, vagy gyerekes dolgok iránt érdeklődsz, esetleg nem vágysz saját családra?
2017. aug. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Rengeteg sikeres biológiailag felnőtt ember van, aki szellemileg soha nem nőtt fel. A művészek nagy része ilyen. Ha nem lennének ilyen emberek, művészetek se nagyon léteznének.
2017. aug. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Kérdező miben nyilvánul meg, hogy gyerekes vagy? Nem érzed önállónak magad, vagy gyerekes dolgok iránt érdeklődsz, esetleg nem vágysz saját családra?


Igen gyerekes humor, gyerekes viselkedés, családra nem vágyok, anyukám mindent elintéz nekem és azt szeretem.

2017. aug. 29. 10:40
 8/11 anonim ***** válasza:

Semmi. Csupán életfelfogás kérdése az egész.

Nekem stabil párkapcsolatom van, több mint 10 éve, van egy kislányom, elmúltam 30 éves, de még mindig ugyanaz a hülyegyerek vagyok, aki voltam régen. Dübörgő zenével cirkálok a városban, ha van időm, akkor órákat képes vagyok a PS4 előtt ülni és halomra lőni a sok barmot a GTA V-ben...

Való igaz, egy sokak által nem nagyra becsült melóm van, taxis vagyok, nem valami nagy manager gyerek aki naphosszat ügyeket intéz, fontosnak hiszi magát, mert az ájfón egész nap a fülén lóg, stb stb, de a felelősség és a kockázat az nem kicsi, bármennyire is hihetetlen. Bárki, aki beül az autómba, kvázi rám bízza az életét, de gyanakkor rám nézve is potenciális veszélyforrás, nem ragozom miért.

Szóval annyi hátrányom talán van abból, hogy örök gyerek vagyok, hogy vannak akik emiatt lenéznek, gyerekesnek tartanak, bla bla... De őszintén? Ki$zoph@tják a f@$zomat :), nagyon nem tudnak érdekelni.

Több negatívum nem nagyon jut eszembe.

Amúgy 1. és 2. címeres barom válaszoló:

Mi szerintetek a felelősségteljes munka?

Ti, a nagy "felelősségteljes" pozícióban a saját ganétokba fulladnátok bele a takarító nélkül, aki az irodátokat nap mint nap felnyalja. A csilli-villi bömös, merci, volvo stb nem sokáig pöfékelne az olajban úszó autószerelő nélkül (de ha nem jól rakja össze pl a fékedet, akkor könnyen meg is dögölhetsz, szóval ott is van felelősség, nem kicsi, és nincsenek túlfizetve)

Nem akarom sorolni tovább

A túlértéket "szellemi állományban" tevékenyekedők nagy része egy kicsit el van szállva attól, hogy ő az ún. "értelmiség", és nagyon könnyen hajlamos lenézni olyanokat, akik nem húznak magukra nap mint nap öltönyt-nyakkendőt.

2017. aug. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

„Ember csak az, aki felnőtt korában is gyerek marad!"

Szerintem bizonyos ėrtelemben meg kell őriznünk gyermeki ėnünket, mert pl. a konfliktusok kezelėsėnėl, ha lazábban állunk a helyzethez, hamar megbocsáltunk,viccelődünk, akkor sokkal boldogabb életet élhetünk.

2017. aug. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

7: Nekem az gáz, ha egy felnőtt férfinek anyukája intéz el mindent. Én is gyereknek érzem magam időnként. De nem ilyenekben nyilvánul meg. Önálló vagyok teljesen.

Én bénának tartam az ilyen embert. Zavarna, hogy így kihasználja az anyukáját. Párkapcsolat meg kizárt lenne vele.

2017. aug. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!