Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a legnagyobb ostobaság,...

Mi a legnagyobb ostobaság, amit valaha csináltál?

Figyelt kérdés
(Eddig egyetlen ehhez hasonló kérdést láttam, annál sem volt sok válasz, ezért szerintem nem teszek fel tucatkérdést, de ha mégis van több, akkor elnézést kérek)

2017. szept. 22. 10:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

1) kiugrottam egy autóból(lassan ment amúgy, de akkor is...)

2) nem csináltam meg a nyelvvizsgát

3) nem mentem át első héten egy másik szakra fősulin

4) engedtem a páromnak és hazajöttünk Angliából

5) nem küldtem el a halál f@..àra hamarabb egy sràcot tinikoromban

2017. szept. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Hittem ravasz, kígyó embereknek, akik kicsalták az utolsó filléremet is és most nagyon nehéz helyzetbe kerültem.
2017. szept. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
A pasi előtt megalázkodás sajnos nekem is megvolt. Bánom, hogy jelentkeztem fősulira/tudnom kellett volna a határaimat, hogy nem fogom tudni elvégezni/. Inkább lustálkodtam, zenecsatornákat néztem éjjel-nappal, miközben mindent összezabáltam, ahelyett hogy mozogtam volna és normálisan étkezem. Mikor külföldre költöztem,érdekből összejöttem egy pasival, csak hogy átvészeljek egy uborkaszezonos időszakot, és sajnos vele maradtam 3 évig... Csak akkor léptem le, amikor már gyereket akart volna... Le tudnám hányni magam.
2017. szept. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Hogy elhagytam az első barátnőm. Mèg most is velem lenne. (De már van újra párkapcsolata blablabla.)
2017. szept. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Regisztráltam a gyakorikerdesek.hu-n.
2017. nov. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!