Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a legnagyobb sértés, amit...

Mi a legnagyobb sértés, amit valaha emberre mondtál?

Figyelt kérdés

2013. aug. 25. 02:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Te büdös szemét, te senki.
2013. aug. 25. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer iszonyatosan begurultam az egyik ismerősömre, és összeverekedtünk. Az lett a vége, hogy leköptem és azt vágtam hozzá, hogy te élettelen féreg g%ci. Aztán otthagytam.
2013. aug. 25. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Köszönöm. Mosolyogva.
2013. aug. 25. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Olyan r*ibanc vagy,mint az anyád.
2013. aug. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
leköptem egy barátnőm és azt mondtam neki hogy egy utolsó r*banc
2013. aug. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A legnagyobb reakciót patkány szó váltotta ki eddig. Egyik barátomnak mondtam, hirtelen nem jutott jobb eszembe. Erre bocsánatot kért, meg visszaadta a cuccomat, amit előbb elvett, hogy "Így ugye már nem tartasz patkánynak? Többet ne mondd rám!" Meglepődtem, mert ennél csúnyább dolgokat vágunk napi szinten egymás fejéhez, és fura volt, hogy ez így szíven ütötte.
2013. aug. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
58%

én egyszer beszélgettem egy gyerekkel komolyabb témákrol de rákelett jönnöm hogy végtelenül buta és befolyásolható.

Ezt modtam: te annyira buta vagy,jobb ha befogod a szád mert ezt már halgatni nem birom te degenerált.

2013. aug. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

A köszönömöt nem értem..

Az élettelen féreg g.eci érdekes,olyat még nem hallottam.

Igen,furcsa,hogy pl a hülyénél is sokkal sértőbb tud lenni az ostoba,megfelelő hangsúllyal persze.

2013. aug. 26. 00:49
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

A nagyon csúnya dolog nem sértő, mert nem az számít, hogy mit mondanak, hanem, hogy ki. És leginkább még ez sem lényeg, hanem az, hogy hogyan dolgozod fel.


Ha direkt sérteni akarnak, akkor nekem bármit mondhatnak, nem érdekel. Az az igazán fájdalmas, amikor nem sértésnek szánják, de rátapintanak egy gyenge pontra.

2013. aug. 26. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szülőanyád ajkai közé ejakulálj te himtag cumizo roma sperma. Persze egyszerűbben de a szűrő nem engedi
2016. nov. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!