Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért néznek le?

Miért néznek le?

Figyelt kérdés
Semmit se csinálok de folyamatosan csesztetnek bármikor bárhol és nem szállnak le rólam. Mit csináljak megverni nem verhetem mert lányok. Meg ha valamit elcseszek akkor kiröhögnek de ha ők csesznek el valamit akkor nem szólok nekik semmit. Csak 1éve kezdtem azt a sulit.
2017. szept. 22. 13:56
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Mert nem sütsz pogácsát.
2017. szept. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem meg a piskóta nem jön fel neki. :)
2017. szept. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert nem csinálsz semmit.
2017. szept. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert látják rajtad, hogy hagyod.
2017. szept. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%
"Az egész világ a gonosz hatalmában van." De ez a gonosz nem egy ember, hanem láthatatlan szellemteremtmények milliói. Mivel az emberiség a befolyása alatt van, az ő jellemvonását tükrözik így te őket nem tudod megváltoztatni. Egyetlen ígéret képes erre, amit a Teremtő elhatározott. 37.Zsoltár 10,11."Egy kis idő még és nincs többé gonosz. Nézed a helyét és nincs sehol. A szelídek pedig öröklik a földet és gyönyörködnek majd a béke bőségében."
2017. szept. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Itt az ideje, hogy $ittesbe rakd a sztilódat!
2017. szept. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!