Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért néznek rám furcsán,...

Miért néznek rám furcsán, csak azért, mert szeretem a tofut?

Figyelt kérdés
2011. jan. 1. 14:54
 1/9 anonim válasza:
48%
köhm......mégis miért néznének rád furcsán csak mert szereted a tofut? ez jó nagy baromság, gratulálok ^^
2011. jan. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Én sem szeretem, de akinek eddig mondtam, azok teljesen normálisan néztek rám azután is...:D
2011. jan. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
*sem=is
2011. jan. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Első, mit tudsz te? Amikor a kollégiumban főztem a közös konyhában, és kérdezték mit főzök, mondom, szójaszószos, tofus zöldség leves, úgy néztek rám, mint valami marslakóra.
2011. jan. 1. 15:14
 5/9 A kérdező kommentje:
Amúgy meg, ha nem vagy japán szerető ember, ne használd a ^^ emotikont, mert gúnyos mondatainkban nem használjuk, hanem csak ha őszintén örülünk valaminek!
2011. jan. 1. 15:15
 6/9 anonim válasza:
ha így írtad volna le hogy a kollégiumban főztél és emiatt néztek hülyének talán eleve nem így mondom, nem gondolod? egyszerűen normálisan le kellett volna írni és nem pedig egyből azzal jönni hogy "mit tudsz te"? egyébként imádom japánt és békén lehet hagyni az ilyen hülyeségekkel hogy gúnyos mondatban az ^^ nem használhatod mert nagyon nem érdekel, és mi van akkor ha használom =O na hagyjuk már abba kérlek, nincs kedvem veszekedni
2011. jan. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Jézusom elég legyen már a japánimádós műmájerkedésből mindkettőtök részéről, ez nagyon gáz! Mindenki olyan hangulatjelet használ, amilyet akar és kész.

Kérdező: valószínűleg azért, mert a legtöbb embernek átmosták az agyát, hogy a tofu rossz és káros, ízetlen és ehetetlen. A legtöbb ember nem ismer tofuval recepteket, és ha próbálkoznak is vele, nem tudják, hogy pl. sok ideig kell fűszeres lében állnia/jól meg kell fűszerezni, ahhoz, hogy íze legyen stb., ahogy azt sem, hogy a tofu nagyon egészséges, bár az európai és az ázsiai előállítási módok nagyban különböznek, úgyhogy nem mindegy, milyet szerez be az ember. Szóval azért, mert azt hiszik ízetlen és egészségtelen.

2011. jan. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szerintem egyszerűen azért mert fogalmuk sem volt mi az,vagy ha volt,akkor meg azért,mert sok ember nem vevő arra,ha valaki nála egyénibb dolgokat csinál,vagy azért,mert az nekik valami új,és az sok ember nem nyitott az új dolgokra :)
2011. jan. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Sajnos a tudatlanság mindig ide vezet. Aki nem tud, ismer valamit, ahelyett, hogy kérdezne róla és megpróbálná saját tapasztalatával átélni, gúnyolja, kineveti, lefikázza és sorolhatnám még a sok kafa hozzáállást. Egyél nyugodtan tofut. Én is imádom! A jó fűszerezés a titka a finom tofus kajáknak. Én például isteni rakott karfiolt vagy brokkolit tudok csinálni tofuból. Senki meg nem mondja, hogy tofu van benne. :)
2011. márc. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!