Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Ha egy étteremben csak levest,...

Ha egy étteremben csak levest, egy italt, és desszertet kérek, nem néznek rám csúnyán?

Figyelt kérdés
Ez egy jobb minőségű étterem, csak kíváncsi vagyok, vajon zavarja-e őket, ha nem kérek főételt.
2017. jún. 6. 21:12
 1/5 anonim válasza:
100%
Nem fogja őket érdekelni,örülnek ha odamêsz és veszel valamit! :)
2017. jún. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, sokszor csináltam ilyet, amikor még sok volt nekem egy főétel, viszont levest, desszertet és sört akartam enni, inni. Nem tűnt fel,hogy zavarta volna őket, no persze, hol érdekel az engem? Én vagyok a vendég, ha egy sörért megyek be, az is az én dolgom, főleg, ha nem teltházban veszem el a helyet, bár akkor is.
2017. jún. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat. :)
2017. jún. 7. 08:00
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szetintem nem zavarja őket, sőt kötelesek azt adni amit kérsz. Te fizetsz nekik, annak is örülniük kell ha csak kávézol náluk vagy eszel egy levest.
2017. jún. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Van úgy, hogy csak egy frissítőre, vagy kávéra ülök be pár percre. Ha pofákat vág a pincér, még borravalót sem adok. De a jobb helyeken nem zavarja őket ... a vendég...
2017. jún. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!