Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyik női ismerősöm baromi...

Egyik női ismerősöm baromi felvágós, lenéző, és nagyképű, de rájöttem egy nagy titokra, szerintetek mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval van egy 20 éves lány akinek baromi fullos cuccai vannak,és a facebookon,valamint az életbe is folyamatosan menőzik ezzel,a szülei átlagos munkások(ápolónő anya,karbantartó apa)viszont ő már elköltözött tőlük,nincs pasija,ha van akkor számító nőként vmi újgazdag idiótával jár,az ex bnőmnek is többször beszólt a facen mindenkinek beír hogy "csoro utolsó,ma még nem ettél" stb,iphone,armani óra és ruha stb,ami nem baj,amíg az ember nem ilyen pofátlanul tolja az orrunk alá....A végzettsége szakmunkásképző de nincs bejelentve sehol munkahelye,ami kissé fura...Ő a szomszédos városba lakik,ott van az összes ismerőse,ahol én vagyok ott nincs...De itt a lényeg,szégyellem ugyan de bnőtlen időszakaimba szoktam szex hirdetéseket nézni a rosszlányok.hu-n(gondolom ebből már érzitel mi fog kisülni),felhívtam és elmentem egy csajhoz,nem hiszitek el ki nyitott megdöbbenten ajtót,ott helybe az orromra kötötte hogy senkinek el ne mondjam.Viszont nagyon sokszor megalázta az ex bnőm akit nagyon szerettem,és elég sok ismerősömön keresztül fűznek hozzá szálak,bevallom én tisztelem a gazdag embereket akik önerőből felépitették a gazdagságukat legálisan,sőt még azokkal a bűnözőkkel sincs bajom akik nem rágják lenézően a számba a mesés dolgaikat,de hogy pont egy utolsó qrva páváskodik az már felháborító...Szerintetek elmondjam az ismerőseimnek hogy a drága "raj" hercegnő mivel keresi a kenyerét?
2017. szept. 23. 18:31
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem semmi közöd hozzá, főleg, hogy te is ezt a legalja "szórakozást" választottad magadnak. Semmivel nem különb az, aki igénybe veszi ezeknek a nőknek a szolgáltatásait, mint maguk a prostik.
2017. szept. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De en nem orditom az utcán és a legnépszerűbb közösségi oldalon hogy ide járok és hogy megtehetem...
2017. szept. 23. 18:56
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
lelehet pontozni, de én szrrá aláznám. oké, hogy ezt a fantasztikus ősi mesterséget űzi, de akkor tartsa titokban, akkor ne alázzon másokat, és ne okozzon a tisztességesen élő embereknek keserű pillanatokat!
2017. szept. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon utálom a nagyképűsködést, de ez a csaj a leírásod alapján olyan buta szegény, hogy inkább sajnálom. Nekem a bűnözők férnek bele kevésbé az értékrendembe, akik megkárosítanak másokat. Egy prosti nem ez a kategória, ennek a nőnek meg csak a szája nagy, de nem tűnik túl értelmesnek, szerintem nagyonkönnyen le lehetne oltani, ha előveszi a béna dumáját. És ehhez nem kéne a titkolt dolgait se kibeszélni.

Persze megértelek, hogy haragszol rá a volt barátnőd miatt. De szerintem nem lenne túl becsületes dolog, miután direkt kért, hogy ne áruld el.

2017. szept. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát a becsület nem hiszem hogy szerepel a szótárában,én is tehetősebb családból való vagyok de egyszer eszembe nem jutott a szegényebb sorsúakat cseszegetni,tekintve hogy pl ex bnőm is egy ilyen szegényebb családból való,de mindegy,lehet nem mondom el,csak ha nagyon de nagyon kihúzza a gyufát.
2017. szept. 24. 11:50
 6/9 anonim ***** válasza:
14%
És a te szótáradban szerepel a becsület? Mert itt ez a kérdés.
2017. szept. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Miért ne szerepelne?Amiért fél évbe egyszer bnőtlen időszakomba elmegyek egy ilyen lányhoz?
2017. szept. 24. 15:29
 8/9 anonim ***** válasza:
Az, hogy prostikhoz jársz, az egy külön téma, de én épp nem erre gondoltam, hanem szerintem elég egyértelműen utaltam arra, hogy van-e magaddal szemben annyi becsület, hogy ne áruld el valakinek a titkát, amire külön megkért, hogy őrizz meg.
2017. szept. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
49%

Küld el az adatait privátba én meg kiteszem napiszarra.

Facebook adatlap meg roszlányokos profil kell.

Utána majd a linket elküldöm neked vagy megtalálod te is ott, megmutathatod az ismerőseinek vagy akinek akarod, saját facebookodról vagy akár reggelhetsz is hozzá egy fake profilt

2017. szept. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!