Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan legyek olyan, akit...

Hogyan legyek olyan, akit mások követnek?

Figyelt kérdés

Az a gondom, hogy vannak barátaim, de mindig én keresem az ő társaságukat, ők maguktól alig jönnek oda hozzám vagy kezdeményezek beszélgetést. Kevés az önbizalmam, ezért másokkal kicsit félek beszélgetni, de egyedül sem szeretnék emiatt lenni, ezért vagyok mindig velük. Sajnos túlságosan érdekel mások véleménye, és mivel alig van önbizalmam, félek mások előtt énekelni és táncolni, inkább elviccelem, csak nem szeretném, ha leszólnának. Pedig már egy ideje táncolok és nagyon régóta éneklek. Úgy érzem, tavaly óta kicsivel magabiztosabb lettem, de nem eléggé. Mit tegyek, hogy megjöjjön az önbizalmam és ne féljek új emberekkel beszélgetni?

14/L



2017. szept. 24. 12:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Legyél önmagad, ne akarj más lenni, csak hogy másoknak megfelelj. Vannak rossz tulajdonságaid, mint az önbizalom hiány, az ilyeneken változtass csak. Nekem úgy sikerült, hogy találtam célokat, hobbikat, amiben egyre növeltem a teljesítményemet és ez sok erőt adott a változáshoz. Nem éreztem magam tőle egy senkinek. Te se vagy kevesebb másoknál, csak így gondolod..bárkihez oda mehetsz beszélgetni, lehet ő pont olyan félős mint te, csak nem látszik rajta
2017. szept. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
48%

Mi a rák van ma, hogy csupa ilyen kérdések vannak?

Fogjatok össze Ti akik okádják ide ezeket a kerdéseket es barátkozzatok....

Mindog azt írjátok ti.mindig keresitek az embert, titeket meg sose.... ha összefogtok ez akéres is teljesúlni fog...

2017. szept. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!