Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, hogy ilyen álmaim...

Normális, hogy ilyen álmaim vannak vagy ezek már betegesek? 18/L

Figyelt kérdés
Tegnap pl 3 vagy 4 álmom is volt egyszere ami elég betegesek voltak. Például beleszerettem egy férfiba, összejöttünk, majd megtudtam, hogy egy gyilkos és az előző párját megölte aztán én rettegtem tőle. Akkor rendszeresen álmodok olyanokat, hogy az exem bent rejtőzik a házban és le akar buktatni, hogy együtt vagyunk.(valóságban együtt voltunk 3 éve kb vége lett , mert tiltottak tőle és ő is csak szórakozott) meg olyat álmodtam tegnap, hogy van egy osztálytársam 12 éve az utóbbi 3 éve nem voltunk annyira jóba, talán kicsit megint elkezdtünk barátkozni. Na és azt álmodtam, hogy összejöttem a testvérével és nagyon boldogok voltunk és mentünk hozzájuk és nagyon izgultam( ez kicsit már tényleg beteges, mert nem is ismerem a testvérét, külsőleg meg egyáltalán nem jön be) de pl nem rég azt álmodtam, hogy ilyen terhes osztályon voltam és nagyon vártam, hogy szüljek de engem nem hívtak be. Meg múltkor láttam egy szellemet álmomba és valami fekete alakos sátános ceremóniát tartottam. Meg volt olyan is, hogy a volt gyakszihelyemet egy ember egyfolytában bámulta és egyszer csak megtámadt pár nap múlva. Meg volt, hogy egy terrorista is megtámadt. Meg érettségi napján nem tudtam elindulni a suliba, mert valami folyton eszembe jutott amiért haza kellett forduljak. Álmomban mindig az összes buszt lekésem.(kb 80x álmodtam ilyet) Meg volt egy lány aki régen nagyon sokat bántott és álmomban őt ölelgettem.Ezek nem durvák? Mind a napokban voltak. Érzem nagy rajtam a nyomás, utolsó év, tanulás stb. Nagyon sok ilyen szerelmi álmom van más férfiakkal pedig életemben összesen 2 fiút szerettem( egyiket még most is, vele már 2 éve együtt vagyok, masik pedig az első volt aki nagyon mély nyomot hagyott bennem) annyit még, hogy régen nagyon sokat bántottak lelkileg és testileg is.(nemi erőszakoskodás) most igyekszem mindenkivel jóban lenni, úgy érzem sikerül is úgy hogy nem értem ezeket a jeleket.
2017. szept. 24. 21:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem nagyon bízol meg az emberekben, ugye? Félsz tőlük?
2017. szept. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Álom az álom.

A való életbeli dolgok nagyban befolyásoljak, törekedj arra, hogy a stresszforrásokat tüntesd el az életedbol.

Ne kattogj ezen :)

Sokan, sokfélét almodnak, össze vissza....

2017. szept. 25. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!