Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek miért utálják a...

Petra_Varga kérdése:

Az emberek miért utálják a melegeket?

Figyelt kérdés
Nekem nincs velük semmi bajom ,de nem értem ,hogy honnan ered az hogy el kell ítélni valaki mást ,mert a saját neméhez vonzódik!

2017. szept. 24. 21:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
17%

mert olyan fajta betegségük van amit nem tudnak elfogadni

kb mint a pedofil hajlam

2017. szept. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
61%
Mert hülyék. Mármint akik emiatt utálják őket.
2017. szept. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
65%
Azért ez általánosítás, én nem utálom és a nagy többség is tolerálja, az meg hogy vannak akik nem az egy dolog, mindenkit utál valaki, román a magyart, rasszista a cigányt cigány a rasszistát magyar a románt homofób a meleget és így tovább mindenkit utál valaki valamilyen előítélet miatt.
2017. szept. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
29%
Mert alapvetően természetellenes. Én nem ítélek el senkit, csak ne előttem csinálják...
2017. szept. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
75%
Mert az emberek korlátoltak. Pedig ha csak egy fél percre túllépnének ezen, nagyszerű embereket ismerhetnének meg.
2017. szept. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%

Az emberek imádnak utálni olyan csoportokat, amikben nincsenek benne s nem értik meg.

Bennem sosem merült fel, hogy bármi gond lenne a melegekkel.

Ki ilyen, ki olyan.


Az állatvilágban egyébként kicsit sem ritka a homoszexualitás, az ember sok más, természetes és elfogadott tevékenysége sokkal extrémebb, az állatvilágban egyedülálló és mégsincs vele baj.

2017. szept. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
11%
Sajnos vannak olyanok akik csak beképzelik ezt maguknak és azért olyanok amilyenek, én ezt utálom, számomra ez természetellenes. Persze akik valóban betegek ő róluk ezt másképp gondolom, és velük elfogadóbb vagyok, csak ne lássam ahogyan egymást csókolják meg amolyan túlzottan szerelmesen viselkednek.
2017. szept. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
38%
miért zavar ez? számít az valamit is, hogy egy idegen mit gondol?
2017. szept. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
25%
Amíg nem előttem csinálják addig nem zavar.
2017. szept. 25. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
38%

Ez még csak nem is fekete-fehér, vannak ilyen tesztek, hogy ki mennyire homoszexuális. Nem olyan általános ám, hogy valaki kőkemény heteró legyen. Bár számokat nem tudok.


S a transzneműeknél főleg trükkös lehet annak megítélése, hogy milyen a szexuális orientációja. Már azok által, akik túl nagy hangsúlyt fektetnek a fizikai nemre. De nekik eleve nem csoda, ha homályosabb néha a dolog, hisz más volt az elvárás feléjük s mivel sok ember nem egyértelműen a nőkhöz vagy a férfiakhoz vonzódik, ez simán bekavarhat.

2017. szept. 25. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!