Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A kecskeméti középiskolákban...

A kecskeméti középiskolákban hogy fogadják a tanárok, diákok a melegeket? Egy kemény gimiben az emberek is kemények vagy elfogadóbbak? Vagy ember függő ez is?

Figyelt kérdés

2016. okt. 16. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nem vagyok kecskeméti, de mit értesz kemény gimi alatt? elit gimibe jártam, az évfolyamomon és alattunk is volt meleg srác. aki az évfolyamtársam volt, ő nyíltan vállalta, elhozta a pasiját osztálykirándulásra, tudtommal nem lett belőle baj. az ország egyik legjobb vidéki gimije voltunk, de nem mondom meg, melyik.
2016. okt. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én kecskeméti vagyok, de szerintem ennek semmi köze sem a városhoz, sem ahhoz, hogy 'kemény'-e a gimi. Gimis voltam, de voltak ugyanúgy bunkók, kötekedők, és teljesen normálisak is, akik bárkit elfogadtak. Teljes mértékben attól függ az egész, hogy ki milyen embertípus, mindenhol beléd tudnak kötni, de ha te is normális vagy, akkor valószínűleg senkit nem fog érdekelni ez az egész, maximum magukban megjegyzik.
2016. okt. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, én őszintén szólva nem tudom mert én még senkinek se mondtam el, de szerintem egy elit gimibe/nehéz színvonalú gimnáziumba általában komoly diákok járnak, és a komoly emberek mindig elfogadóbbak mint hülyék. :)
2016. okt. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

"Egy kemény gimiben az emberek is kemények vagy elfogadóbbak?"


Egy kemény gimiben INKÁBB elfogadóbbak, mint egy lazább gimiben, ahol folyton rendetlenkednek a diákok és szétszivatják egymást. Menj egy erősebbe, jobban jársz!

2016. okt. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Igen, INKÁBB elfogadóak, de mindenhol vannak idióták. Viszont kisebb az arány.
2016. okt. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
De viszont akkor rengeteget kell tanulni, csípd el a tökéletes helyet. :)
2016. okt. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!