Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Úgy általánosságban: mi a...

Úgy általánosságban: mi a véleményetek a pletykás pasikról?

Figyelt kérdés
Az már szinte "természetes", hogy a nőket pletykásoknak tekintik. De milyen pasi az, aki kibeszél másokat? Konkrét történések vezettek ehhez a kérdéshez, de bővebben egyelőre nem szeretném leírni, munkahelyi közösségről van szó.

2017. szept. 25. 00:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Minden pasi pletykál.. Csak ha rajtakapja őket egy nő letagadják és kikérik maguknak :D sajnos ezt látom/hallom mindenhol.
2017. szept. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
31%

"Az már szinte "természetes", hogy a nőket pletykásoknak tekintik. De milyen pasi az, aki kibeszél másokat?"


Úgy hangzik mintha valamit a nőknek elnéznél de ha ugyanazt pasi csinálja az már más tészta. Miért?

2017. szept. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én legyen férfi vagy nő ki nem állom aki pletykás.

Ezért én egyáltalán nem tartom természetesnek ha egy nő pletykál.

Amúgy volt alkalmam pletykás férfival szembekerülni. Egyszerűen megmondtam neki mindenki előtt, hogy legközelebb a saját háza táján sepregessen mielőtt bárkit kipletykál, és innentől kezdve ne is szóljon hozzám. Még mindig egy helyen dolgozunk, de nagyjából levegőnek nézem. Azóta egy szót sem váltottam vele, pedig próbált már békülni. Nem érdekel.

2017. szept. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%

Mindkét nem esetében ronda dolog, főleg ha valakinek még hátránya, kára is származik belőle.

Nem is tudtad, most jöttél csak rá, hogy a pasik sokszor rondábbak tudnak lenni mint a nők ?! xd

Női közösségbe csak úgy isszák a nők pletykálkodásait és úgy bele tudnak folyni, hogy arról kódulsz.

2017. szept. 25. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
0%
Emberek vagyunk, pletykálunk, van aki egyáltalán nem vagy csak ritkán, mások meg elég gyakran szeretnek pletykálkodni. Szerintem ezzel egy bizonyos pontig nincs is semmi baj, és nem is kell ezt kihegyezni egyik nemre sem. De ez persze az én véleményem ☺️ Mindenesetre én elég kíváncsi ember vagyok, a barátom is, és előfordul, hogy ha valami vicces sztorit hallottunk valakiről, akkor kipletykáljuk, meg néha tényleg már a barátom jön izgatottan, már alig várja, hogy elmesélje, hogy xyról mit hallott. 😀 de megmondom őszintén, hogy én ezt is szeretem benne, szoktunk pletyizgetni másokról. Barátnőimmel se pletyizek annyit mint a párommal. Szerencsére a párom a kapcsolatunkat illetően nagyon diszkrét, pl ha össze rúgjuk a port, azt szinte soha senkinek se mondja el, habár ez abból is fakad, hogy érzelmileg eléggé magába forduló. Ha valami bántja, nem szívesen beszél róla senkinek, még nekem is nehezen. Én már más tészta vagyok, ha nagyon ideges leszek, akkor könnyen kiszalad ez-az a számon egy közeli barátnőmnek pl, amit aztán néha meg is bánok. Lényeg a lényeg, nekem fontos, hogy tudjak sokat és jókat beszélgetni egy fiúval, egy kis diszkrét pletykálkodás mindig jó dolog, legyen az illető akár fiú akár lány 😉
2017. szept. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#5

Na közöttünk lészen Miss Pletyka :P

Faxa :D

2017. szept. 25. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat.

Félreértések elkerülése végett: nem, nem nézem el nőknek sem, ezért tettem idézőjelbe a "természetes" szót.

2017. szept. 25. 07:57
 8/9 anonim ***** válasza:

Egyetértek az #1-es válasszal.

Én olyan helyen (gyárban dolgoztam) ahol a férfiak extra mértékben pletykásak voltak.

De volt olyan párkapcsolatom is, hogy azt éreztem a párom megbeszélni a privát dolgainkat a kollégáival. Ismertem az ő saját gondolatait és tudtam mikor "közvetíti" a kollégák véleményét.

Valamilyen szinten mindenki pletykál, viszont van ebben egy határ, amit ha az emberek túllépnek, az visszataszító.

2017. szept. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem nincs olyan ember a világon, aki soha nem pletykálna. Nem szép dolog, de egyszer - egyszer mindenkivel előfordul az életben. Tök mindegy, hogy milyen nemű az ember. Egyébként meg inkább beszéljenek ki a hátam mögött és legyen velem távolságtartó, mintsem jópofizzon a szemembe, úgy, hogy előtte 5 perccel még rólam csámcsogott... Nagyon kevés olyan ember van, aki soha senkit nem beszél ki egyik barátjának...
2017. szept. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!