Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is szoktatok ilyeneket...

Ti is szoktatok ilyeneket csinálni?

Figyelt kérdés
Tudom kicsit furcsa kérdés, de mostanában egyre többszőr nézegetem a családi fotókat, kiskoromról régi videóat, nosztalgiázni is szoktam egyre többet. Ti hogy vagytok ezzel?

2017. szept. 25. 22:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Dettó.
2017. szept. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tök jó dolog, vicces, meg jön egy rakat emlék, meg tényleg megható, nosztalgikus. És szép, hogy "ezt is megéltük", merthogy van róla fotó. Jó az.
2017. szept. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 piriiiii ***** válasza:
100%
Persze. Azért csinál az ember videót, fényképet, hogy később nosztalgiázzon. Ezek eleve ezt a célt szolgálják.
2017. szept. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem, bár kisgyeremkkoromból jó fotók vannak. Későbbről nincs. A párom hobbifotós, de a tájat, a motorjainkat fotózta, engem nem s ezzel elégedett is voltam.


Nyilván igen különbözőek vagyunk ebben is. Van, akinek számít valamit a fotó, van, akinek semmit, nem az alapján emlékezik. Én szeretem, hogy van egy fotóalbumom a gyermekkoromról, a páromat teljesen hidegen hagyja, a magáé és az enyém is. Amikor az anyja lelkesen mutogatta a gyermekkori képeit, én lelkesen nézegettem, ő pedig inkább menekült.


Emlékezni persze emlékszem, rengetegszer. Nosztalgikus típus vagyok vagy hogy mondjam. Majdnem fájdalmas, hogy a gyermekkori helyszíneimtől távolra kerültem. Szeretem az állandóságot egy bizonyos szintig.

2017. szept. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ajjaj, többször is, mint kellene :/
2017. szept. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen

Ezt pl nemrég találtam meg magamról :D

[link]

2017. okt. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!