Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha ez a kettő nem normális...

Ha ez a kettő nem normális ember találkozik. Annak lehet valami jó hozama is?

Figyelt kérdés

Itt én magamra és már a volt barátnőmre gondolok.


Én pszhiopata vagyok tudom magamról régóta egy régi kapcsolat/ok nem-et mondási képtelenségek következménye, tudom hogy a másik mit gondol rólam..és a szándékait is látom mindig a másiknak és túl sokat is gondolkodok totális tévútra vezetem magam néha,ingerlények vagyok,agressziv szeret hiányos,beteg személy de valamikor meg éppen hogy ez mentett meg mint például ebben az esetben is.


A másik személy(nő) nevelő szülökkel élt, szerinte mindennek úgy kell történnie ahogy ő elképzeli,kizsákmányoló,kihasználós,erkölcstelen szó szerint azt sem tudja miaz,brutálisan lelkisérült,energiavámpir szörnyeteg. Bármennyire is viccesnek látszik ez a lány tényleg egy szörnyeteg volt.

Akkor érzi jól magát, ha a másik szomorú ő miatta ugyebár és tényleg totálisan lehúzza az embereket maga körül. Kifáradnak a környezetében az emberek (ahogy én is) érzelmileg kiöl mindent az emberekből.


Na én ezért hagytam el a lényege az, hogy azt érzem hogy a sok szarhoz még ez is rátett egy lapáttal mert valamennyire azonosul az ember a volt a barátaival/barátnőivel személyiség szerkezetben és én is egy csomó lelki bántalmat szenvedtem tőle...ami miatt elkezdtem én is ilyen energia vámpir lenni.


Azt veszem észre, hogy egyre jobban távolodnak el tőlem, hagynak magamra az emberek még családon belül is ami egyébként megmagyarázható mert mintha túl nagy igényeim lennének azóta,ürességet érzek,pénzel akarom pótolni,másik személlyel de pont ez miatt vagyok egyedül..Viszont nem is látom a kiutat nem merek azóta szeretni,empatikus lenni SENKIVEL. Nem tudom elhinni, hogy tényleg szeretne a másik...csak azt látom, hogy valamilyen érdek mozgatja.


A szexuális életem romokban van, nagyon sokszor rosszul leszek,fejfájásaim vannak.


A lényeg annyi, hogy jólvan ez igy sült el nem tudtam előre..látom mi a szar, de ennek lehet valami pozitiv hozama is?

Mert jelenleg félelemben élek, hogy örökre egyedül maradok, vagy olyan emberek lesznek velem akik csak megpróbálnak kihasználni.


Orvoshoz nem akarok fordulni ez miatt, mert általában felpróbálnak adni valami nyugatót és ennyi.


Néha a hitbe "menekülök" onnan próbálok megtanulni újra szeretni de nem igazán megy, gyúrok régóta viszont az sem igazán segit ezekben a dolgokban egy kicsit azért tartja bennem a lelket de úgy egyébként leszarom.

Változhat ez az élet során?


Őszintén szólva mint irtam más ember segitségében egyáltalán nem reménykedek, nem hinném hogy más lány fogja ezt megoldani sőt még csak rontana rajta mivel látná a sérülékenységemet.

Egyedül ezt egyáltalán meglehet oldani? vagy kell hozzá valami féle oriási dolog ami megváltoztatja?M



#332
2017. szept. 28. 15:43
 1/6 A kérdező kommentje:
Volt már valaki hasonló helyzetben? Egyébként bocs ,hogy nincs az i-betükön meg itt-ott ékezet nem magyar billenytuzetem van
2017. szept. 28. 15:43
 2/6 anonim ***** válasza:
Van papírod arról, hogy pszichopata vagy? Mármint hivatalos diagnózis. Mert sok mindent összehordanak a neten, és lehet, hogy csak bebeszélted magadnak.
2017. szept. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Papirom nincs róla, de mindig elütöttem a tömegtől gondolom ezért.
2017. szept. 28. 15:52
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem vagy pszichopata, akkor például nem lelkiznél/szoronganál/őrlődnél ennyit.

Nálunk a családban van igazi pszichopata, szóval tudom miről beszélek.

Ma már minden második fiatal pszichopata szeretne lenni, új divat...

2017. szept. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Orvoshoz nem akarok fordulni ez miatt, mert általában felpróbálnak adni valami nyugatót és ennyi."


Pszichológushoz menj, az nem ír fel gyógyszert (nem tud), terápiát fog alkalmazni.

Pszichiáter is alkalmas ugyanerre, de ott külön kell közölnöd, ha nem a gyógyszert akarod.

2017. szept. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
De ha nem figyelsz rá nem tud lehúzni.
2017. szept. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!