Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Én túl későn kezdtem el...

Én túl későn kezdtem el "beérni"? 25f

Figyelt kérdés

19 éves koromig gyakorlatilag egyetlen 1 barátnőm sem volt úgymond normális srác voltam az a tipikus vissza húzodó.


Onnantól kezdve történt egy kattanás és utána jöttek a csajok,pia,drogok,minden.....a lényeg annyi, hogy mostanában kezd beérni úgymond a fejem lágya egyetlen egy normális kapcsolatom sem volt azóta, najó 1 az is az első utána a többi 15 fellángolások,kalandok, de mostanában az egész kimerül csak a csajozásgatásokban...viszont közben már nem itt kéne tartanom, hanem tényleg egy komoly kapcsolatra vágyom.


Valahogy azt érzem, hogy fordítva csinálok mindent vagyis fordítva csináltam eddig lehetséges ez? A leghosszabb kapcsolatom is 1-2 hónap volt mostanában..ha egyáltalán ezeket lehet annak nevezni.


2017. szept. 28. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:
25 évesen még hova érnél be. még kisgyerek vagy.
2017. szept. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sosem korfüggő szerintem,hogy kinek mikor jön el az ideje.Ez sok mindentől függ,a kapcsolatok pedig szintén nem varázsütésre jönnek.Elsőként azt kellene eldöntened,hogy mi az,ami boldoggá tesz téged.Ha kalandokban,időszakos kis fellángolásban leled az örömöd,addig nem érdemes komolyra energiát fektetni.Tisztázd le magadban,hogy mit várnál egy kapcsolattól,mire van szükséged most stb.Komoly kapcsolat az nem fog az öledbe hullni egyik napról a másikra.Kezdj el ismerkedni csajokkal,ha eddig már voltak kalandjaid,akkor nem leszel elveszett.Ha pedig komoly kapcsolatra vágysz,akkor pedig csak olyannál próbálkozz,aki valóban megfelel neked minden téren.:)
2017. szept. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
26 vagyok, lèlekben meg valahol 18-19 körül. Nem vagyunk egyformàk
2017. szept. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a férfiak 30 éves korukig minimum csak fiúkák. Többnyire. Persze van kivétel, de ritka. A párom 32 és még mindig néha 15 éves agyi szintre csúszik le. Ez van.

Nem látok olyan dolgot a kérdésedben, ami meghökkentő, vagy kirívó lenne. Változtál, ahogy mindenki változik. Majd szépen lassan rááll az agyad arra, hogy komoly párkapcsolatot keress.

2017. szept. 29. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!