Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem mondja meg, mi baja van....

Nem mondja meg, mi baja van. Mit tudnátok erre mondani?

Figyelt kérdés

Beszélgetni kezdtem egy volt osztálytársammal, aki azt javasolta, hogy találkozzunk személyesen. Először annyit mondtam, hogy még nem tudom. Félreértett. Azt válaszolta erre, hogy szerinte kár ha nem akarok találkozni vele, de lényegtelen. Pontosítottam, hogy nem tudom mikor, tehát ez nem elutasítás volt. Mondta nekem, hogy nyugodtan írjak rá Facebookon, ha szeretnék beszélni.


2 nappal később leírtam neki, hogy milyen napokon érek rá, és megbeszéltünk egy napot a személyes talira. Megvolt az időpont és a helyszín is. Gondoltam akkor ezt megbeszéltük, de folytatta a beszélgetést...

Lényegében egymás életéről, meg ilyenekről beszéltünk, aztán megemlítette a munkáját, amibe belekérdeztem.

Erre az volt a válasza, hogy hosszú lenne leírni. :D Majd elkérte a számomat.

Mondtam neki, hogy van időm. Aztán vártam.

10 perc után megnéztem, hogy ír-e egyáltalán, de jelezte a Fb, hogy már kilépett. Elköszöntem tőle egy sziával, aztán továbbléptem. Megláttam, hogy nincs az ismerőseim között onnantól, és le is tiltott, mert se üzenetet nem tudtam neki írni, sem az adatlapja nem töltődött be.


Írtam neki egy másik oldalról, megkérdeztem megbántottam-e valamivel, mi baj történt, de nem válaszolt, hanem egyből letiltotta azt is.

Másnap kijelezte a Fb, hogy elolvasta az üzenetemet, ami az elköszönés volt az én oldalamon, majd újra letiltott.


Azt már meg sem kérdezem, hogy tudott hirtelen újra letiltani engem, ha van a feloldáskor egy 48 órás időlimit, ameddig nem tud újra letiltani, mert ez rejtély számomra.


Inkább azt nem értem, hogy hirtelen mi baja lett. Egy barátomnak megmutattam a beszélgetést, és ő sem érti az egészet. Egy lezáratlanul hagyott beszélgetés, amiben normálisan beszélgettünk, majd hirtelen, köszönés nélkül letilt.

Pedig ő akart velem találkozni.


Valami viselkedészavar lehet?



#Facebook #nem én kezdtem
2017. júl. 28. 13:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a fenebe
2017. júl. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%
Csak menj el a találkozóra, hátha ott lesz. Majd megkérdezed.
2017. júl. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is.Ne foglalkozz vele,valami nem stimmelhet nála.
2017. júl. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Gondolod, hogy egy ilyen után megjelenne a megbeszélt helyen? Szerintem nem lenne ott, ezért felesleges lesz elmennem.
2017. júl. 28. 13:59
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ne foglalkozz vele. Valami nincs rendben nála. Ha esetleg újra keresne a jövőben valahol, akkor menekülj.
2017. júl. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Miért kellene menekülnöm? Csak nem ennyire vészes.
2017. júl. 28. 14:18
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem az jon le belole hogy randira hivott es aztan latta rajtad hogy te teljesen mashogy allsz hozza aztan tudta h ugyis pofara eses lenne a vege szoval inkabb letiltott. Bevallom nem vagyok buszke ra de volt mar nekem is hogy nem volt kedvem magyarazkodni es inkabb letiltottam valakit. Mondjuk nem tudom minek oldott fel es tiltott le ujra.
2017. júl. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hát ez gáz.
2017. júl. 29. 23:50
 9/13 anonim ***** válasza:

Lehet, hazudott a munkájáról, illetve nagyon kínosnak érezte azt, megalázónak.

Üvölt a gyerekből, nem annyira akar találkozni veled, csak kell neki valaki aki lefoglalja, mert rosszul érzi magát.


De mivel te pont belekérdeztél a munkájába, amit ő nagyon érzékenyen érint, úgy érezhette hogy te is mennyire bunkó vagy, hogy pont erről kérdezel. És inkább el akart menekülni a megaláztatás előtt, hogy elmondja pl. hogy hazudott, és ezért letiltott.

Nagyon kellemetlenül érezte magát, hogy még azt is írtad, van időd, és azt vártad részletezze a dolgait, amik valójában nem igazak, vagy nagyon kínosnak érzi őket.


Csak egy kis önbizalomhiányos kisgyerek, ne is törődj vele, csak el akart attól menekülni, hogy "beégjen" előtted.

2017. júl. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Lehet h van baratja/baratnoje es az meg kovetelte h tiltson le teged.
2017. júl. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!