Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti egy nap (v. Hét) alatt...

Ti egy nap (v. Hét) alatt hányszor szoktatok olyannal szembesülni, magatokkal szemben, hogy : "Hmm. Ez FOS ötlet volt. "?

Figyelt kérdés
2017. szept. 28. 23:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy-kétszer kb. hetente.
2017. szept. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én egyetértek Charlie Harper-rel. Nincs szar ötlet, csak egy rakás megfélemlített lúzer.
2017. szept. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ebben nem biztos, hogy olyan sok igazság van, mint amennyire hangzatos. Sajnos.


Nekem pl. a legutolsó akkor volt, amikor apám születésnapjára kapott egy doboz csokit, s mindenkit körbekínált egy darabbal. Én a részemet nem ettem meg egyből, mellette olvastam.... de az illata nagyon finom volt. Hát, ezért is egy gyors mozdulattal bekaptam... De az bizony FOS ötlet volt : Ugyanis az íze rossz, legjobban leírva >pocsék< volt. Kb. mint a dohos, 2 éves lassan megromló olcsó tucatcsoki.

Tehát : Az lett volna a helyes döntés, hogy bár elfogadom a csokit, de megtartom, s így jó illat mellett olvasok tovább.

2017. szept. 29. 00:48
 4/8 anonim ***** válasza:
hogy te milyen okos vagy....
2017. szept. 29. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Minden nap, amikor bemegyek az első órára, utána annyira elég az agyam nap közben, hogy lélegezni még tudjak. :D
2017. szept. 29. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Atya isten ilyeneken gondolkozni... :D Én valamiért nem szoktam önvisszaigazolni, hogy na az király döntés volt, hogy 5 perccel előbb mentem pisilni, nem később.
2017. szept. 29. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mindenki hoz olyan döntéseket, amik utólag hibásak voltak. Ki kisebbet ki nagyobbat, bután vagy nem volt előre látható.

Számolgatni? Nem szoktam.

2017. szept. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nagyon sokszor járok így. Ekkor egy filmbeli idézet jut eszembe:

"Ő legalább megpróbál gondolkodni, arról nem tehet, hogy nem sikerül neki".

2017. szept. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!