Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire lenne rossz ötlet...

Mennyire lenne rossz ötlet cigány haverom húgával kezdeni?

Figyelt kérdés

Van egy cigánysrác, haverom, osztálytársak voltunk 9 évig kb, van egy öccse, vele is nagyon jóba vagyok, most is pl egy helyen melózok velük.


Van egy húguk, aki nagyon-nagyon vonzó. Nem egy tipikus modellszépség, bár jó alakja van és tényleg szép is, de ettől függetlenül valamiért különlegesen vonzó számomra. Valószínűleg azért mert duplán is tiltott (haverjaim tesója, cigány).


Külsőre igazából fehérebb, mint én, tehát nem nagyon levágós, hogy roma és gimnáziumba jár + hallottam már beszélgetni és nem is idióta.

Én nem sokat dumáltam még vele, pedig sokszor futottunk össze haveroméknál pl.


Szerintem lenne nála esélyem ráadásul megbízik bennem a családjuk.


Gáz lenne?

17/F


Tudom, hogy ezt nekem kell eldönteni, de TE mit tennél?


2017. júl. 6. 12:35
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Azért tiltott mert cigány?
2017. júl. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Én nem jönnék össze romával, ha neked nem gond akkor hajrá. :)
2017. júl. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Hagyd a francba. Nem azért mert nem lenne esélyed nála.. hanem mert zavar téged, hogy cigány. Ha nem lenne az ki sem írtad volna a kérdést, igaz? A legkobb barátom is cigány de sose úgy utalok rá hogy a cigány haverom, a cigány ismerősöm, a cigány akivel jóban vagyok stb. Pont lesz.arom, hogy cigány. Ne érts félre, én csak jót akarok neked. Az hogy így állsz hozzá/hozzájuk hosszútávon neked nem lesz jó. Kényelmetlen lesz, gáznak fogod tartani stb. De te dolgod..
2017. júl. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
26%
Gerinctelen vagy, remény nem jön össze veled a csaj és a "haverjaid" is búcsút intenek neked.
2017. júl. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Célszerű lenne annyit tudnod, hogy a lányok jövője tekintetében a család még mennyire tartja az ősi hagyományokat. Ha az első udvarló = első férj, ha udvarolsz, jársz vele = komoly szándék, stb.

Szóval attól, hogy suliba jár a csaj, attól a család még tarthatja az ősi hagyományokat, nem árt, ha erre rákérdezel a tesónál.

2017. júl. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem kérdezd meg a szüleidet, ők úgy is lebeszélnek róla és teljes mértékben igazuk van.


Mindenki maradjon a saját kaptafájánál.


Ráadásul nem tudhatod milyen reakciókat váltasz ki a lány testvéreiből. Lehet jönnek a többi "tesvérrel", elkapnak munka után és megruháznak.

2017. júl. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz! Legyél jó vele és rendes! Beszélgessetek sokat, mutassatok példát, hogy milyen jól megvagytok egymással. Ösztönözd jóra és szeretetre, ne csak feléd, hanem mindenki iránt. Szeretet alatt nem szerelmet értek, hanem Istentől eredő áldott, békés, nyugodt szeretetet mindenki iránt! Te erősítsd őt a jóban, ő pedig erősítsen téged. Legyetek jók, békeszeretőek, bátrak, kitartóak, segítőkészek, a rosszat jóval győzzétek le, bátorítsátok és biztassátok egymást erre!
2017. júl. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
36%
Egy gyönyörű lány, és akkor is gyönyörű lesz, amikor neked már nem fog tetszeni. Maradj hát meg vele békességben és szeretetben. Ha látsz egy szebb lányt, akkor ne csald meg, és ne is szakíts vele, mert ő továbbra is a barátnőd. Ő a te választottad, tarts ki mellette, álljatok készen a nehezebb időkre, tartsatok ki egymás mellett, legyetek jók egymáshoz és másokhoz, te őt választottad, ő meg téged, maradj meg mellette akkor is, ha látsz nála sokkal szebb lányt! Te erősítsd őt a jóban, ő pedig erősítsen téged. Legyetek jók, békeszeretőek, bátrak, kitartóak, segítőkészek, a rosszat jóval győzzétek le, bátorítsátok és biztassátok egymást erre!
2017. júl. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!