Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az normális, ha munka után...

Az normális, ha munka után már csak feküdni bírok?

Figyelt kérdés
Fél 5-re már otthon vagyok. Pedagógus vagyok. Aztán még ugye készülni kell az óráimra, de ülni se nagyon bírok, cak feküdni. Mások is így vannak ezzel? Ez normális?

2017. szept. 29. 19:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
17%

Egy pedagógust azért okosabbnak hittem és nem gondoltam volna, hogy ő is idejár kisírni és sajnáltatni magát, miközben ő választotta ezt a szakmát.


Lehet panaszt tenni az illetékeseknél, hogy mind a pedagógusok és mind a diákok túlterheltek!

2017. szept. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
12%
Normálisnak nem normális, de mégis mit érzel,hogy csak feküdni akarsz?Egyébként nem hiszem,hogy pedagógus vagy,hiszen nem ültök vagy álltok egész nap.
2017. szept. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
34%

"Egy pedagógust azért okosabbnak hittem"


Hát ez bizony tévedés volt. :) A mai fizetések és munkakörülmények mellett pedagógusnak kb. az megy, aki rendes állásba nem kell, vagy/és lusta használhatóra, piacképesre fejleszteni a kvalitásait.


A kérdező nyilván nem sportol semmit.

2017. szept. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

#3


Azért nem kell leszólni azokat, akik szeretnének pedagógusok lenni.

Nem érthet mindenki az atomfizikához, kémiához, és nem lehet mindenki orvos és jogász.


Abban viszont igazad lehet, hogy a kérdező nem sportol.

2017. szept. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

A tömeg hangulata olyan mint az ásítás, ragályos. Ha a tömeg túlterhelt és kiégett, akkor az egyén is az lesz tőle. Úgyhogy nem lep meg hogy egy pedagógus ezt a kérdést írta ki. Tökéletes bizonyíték számomra a tömeg egyénre gyakorolt hatására.

Úgy lehetne segíteni a fáradtságon hogy a diákok jól érezzék magukat. És akkor az egyén is jól fogja érezni magát. Persze mondani könnyű, ugyanis a diákok lehetnek gondterheltek az otthoni körülményeik miatt is.

2017. szept. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Épp ez a problémám, hogy csak hétvégén bírok sportolni. Nem tudom, hogy ez normális-e, más dolgozó (!) emberek us így vannak-e ezzel. Korábban nekem se volt ilyen problémám.
2017. szept. 29. 19:57
 7/13 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy ki mit dolgozik, milyen beosztásban, mennyire van leterhelve fizikálisan, van-e családja..stb.
2017. szept. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

"Nem érthet mindenki az atomfizikához, kémiához"


Senki sem születik úgy, hogy ért bármelyik tudományterülethez. A tudást befektetett munkával, tanulással szerzi meg az ember. Az pedig ma már, az Internet korában, bárki előtt nyitva áll.

2017. szept. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
83%

#8


Ez nem ilyen egyszerű. Van, amit az ember agya nem tud befogadni, nem ért meg.

Saját példa, alig tudtam megtanulni középsuliban a kémiai kötéseket, a nehezebb biológiai részeket, pl. emberi test, molekulák, genetika..stb. Egyszerűen én nem ilyen beállítottságú vagyok, hogy ezeket könnyen megértsem és ezzel foglalkozzam.


Ha azt mondod, hogy ott az internet, akkor mindjárt keresek neked egy atomfizikai dolgot, értsd meg, tanuld meg, ha azt hiszed, hogy ez ennyire egyszerű.

2017. szept. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem azért választottam ezt a foglalkozást, mert mást nem tudtam volna... Nem értem, mi ez a rosszindulat itt néhány ember részéről. Azért írtam le, hogy pedagógus vagyok, hogy a munkám jellegét megjelöljem vele, tehát hogy nem téglákat rakodok napi 8 órában, akkor kevésbé furcsállnám, hogy ennyire elfáradok délutánra. Valami vitamin szedése segíthetne?
2017. szept. 29. 20:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!