Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom szex után is mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szex után is mindig a telefonját babrálja, facebook-ozik, nem bir sokáig nyugodtan feküdni mellettem, velem foglalkozni stb, mindig a fb. ez mennyire normális?

Figyelt kérdés
Mennyire normális ez szerintetek? Nekem az lenne az ideális, ha szex után csak velem foglalkozna, simogatna, ölelgetne, összebujnánk stb, nekem valahogy eszembe sem jut a telóm után nyulni amikor vele vagyok....Persze, nem azt várom, hogy rajtam kivül semmivel ne foglalkozzon, csakvalahogy...nekem ez megöli a romantikát...van valaki még, akinek hasonlóan viselkedik a párja?Ja, és csak 2-3 hónapja vagyunk együtt....
2015. júl. 30. 14:43
 1/8 anonim ***** válasza:
A mai fiataloknál az. Minden örömüket posztolják.Romantikát ne keress,vagy várj mellette,mert a jelentését se érti.
2015. júl. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Semennyire nem normális. Annyit érsz, mint a tányér, amiről vacsizott. Kaja után leteszi és annyi. Igenis lehetnek és legyen is elvárásaid vele szemben! Ne itt mondd nekünk, hanem a szemébe egyenesen! Leteszed azt a telefont, ha ágyban vagyunk, vagy kivágom az ablakon! Ennyi. Aztán dönthet, hogy a telefon és a fb kell neki este, vagy te.
2015. júl. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 MolotovPunk ***** válasza:

Sajnos sokan ezt csinálják.

Viszont szerintem nem normális dolog.

Maga a fészbuk is egy nagyon kártékony oldal...

2015. júl. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért kíváncsi lennék, hogy milyen lehet a szex egy ilyennel: kellőképpen kényeztet, odafigyel rád, ez kölcsönös, több pózt is kipróbáltok, több helyszínt is, stb.? Az ilyen csupán dugó srácoknak teljesen mindegy, hogy ki van mellettük, nem figyelnek rájuk.

Annyit megtehetsz még, hogy megkéred, szex után beszélgessetek inkább, humorizáljatok + nézzetek meg egy jó filmet, komédiát. Remélhetőleg változik a helyzet.

2015. júl. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 MolotovPunk ***** válasza:
Amúgy negyedik válaszoló írta le jól.
2015. júl. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Semennyire nem normális.

Függő lehet.

2015. júl. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Valamiért nem tudod eléggé lekötni a figyelmét, de az is lehet, hogy neki mindegy, csak lyuk legyen...

Mi lenne, ha kommunikálnátok egymással?

Amíg nem volt net, volt tévé, vagy volt más, mindig voltak olyan emberek, akik nem igényelték a menet után az összebújást. Tudod, hány paródia meg vicc született már ebből, már akkor is, mikor mi még pajzán gondolat sem voltunk?

2015. júl. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
71%

a romantika az egy dolog.....legyintek is egy nagyot

de a telefonozás nagyon irritáló,mert kb levegőnek nézhet a srác téged,közöld vele,ha nem hat.

dobd ki a kezéből.Vágd földhöz,a nők törhetnek zúzhatnak néha napján :D érdemes élni vele.

2015. júl. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!